Резултати от 1 до 11 от общо 11

Tърся еxcel на български ....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    55
    #1

    Tърся еxcel на български ....

    Пробвах 2 различни версий на Mircosoft Office XP и Mircosoft Office XP 2003 преведени на български , но и при двете само WORD и OUTLOOK бяха с преведен на български интерфейс.
    Търся excel с преведен на български интерфейс и HELP . Засега намирам само с преведен HELP
    Въпроса ми е има ли такова животно и ако има еднп линкче или подсказка откъде да го сваля. Желателно е да е Oficce XP ili 2003 , но в краем случай и 2007 става.
    п.с. Пробвах и с Microsoft Ofiice tools да сменя езика но не става , ексела си остава само с преведена помощ. Цялата работа е за по-възрастен познат , който си е купил книжки който са на български и ме моли да му намеря нещо изцяло на български , че хич го няма с английския.

  2.  
     
  3. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #2

    Re:Tърся еxcel на български ....

    Не съм чувал за такова животно.

    А книжките на твоя познат нали му показват кое къде и как е именно за английските менюта?! Да не би да е лесно да им търси аналозите в български интерфейс, ако имаше... На мен не ми е никак.

    Щом иска на нашенски - слагай му един безплатен, но хубав OpenOffice и пей, сърце! 3-ката работи и с документи за office2007.
    Като за начинаещ няма да са драстични разликите.

    http://bg.openoffice.org/

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    55
    #3

    Re:Tърся еxcel на български ....

    Aбе какво да кажа, той май не знае къде го сърби , ама покрай него и на мене ми стана любопитно да потърся . Сега свалям един офис 2007 с отделен БГ pack .Ако стане ще пиша , иначе ако някой има каквото търся моля да пише.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    55
    #4

    Re:Tърся еxcel на български ....

    С офисе 2007 + bulgarian pack всичко става на български.
    Сега ако някой знае за Ofiice XP или която и да е друга по-стара от офис 2007 в която всичко да е на български да свирка , може би е по-точно да кажа Езиков пакет за Microsoft office който да превежда всичко , ама карай да върви.

  6. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #5

    Re:Tърся еxcel на български ....

    Инсталираш си стандартния офис 2003, например този
    ********************/details.php?id=47...ments=1&page=0
    след това инсталираш този езиков пакет, като избираш български
    https://forum.setcombg.com/********************/details.php?id=164170&hit=1
    и имаш български интерфейс.

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Re:Tърся еxcel на български ....

    Цитат Първоначално публикувано от maximus_bg
    Пробвах 2 различни версий на Mircosoft Office XP и Mircosoft Office XP 2003 преведени на български , но и при двете само WORD и OUTLOOK бяха с преведен на български интерфейс.
    Търся excel с преведен на български интерфейс и HELP . Засега намирам само с преведен HELP
    Въпроса ми е има ли такова животно и ако има еднп линкче или подсказка откъде да го сваля. Желателно е да е Oficce XP ili 2003 , но в краем случай и 2007 става.
    п.с. Пробвах и с Microsoft Ofiice tools да сменя езика но не става , ексела си остава само с преведена помощ. Цялата работа е за по-възрастен познат , който си е купил книжки който са на български и ме моли да му намеря нещо изцяло на български , че хич го няма с английския.
    Има такъв Ексел, ХР се казва 2002 (частично преведен) е такъв, 2003 има изцяло на български без забележки, и следващи версии. Ако е за нещо по-елементарно има на "Плюс минус" счетоводната програма един безплатен модул на Ексел подобна и функционална програма на български и е напълно безплатна.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #7

    Re:Tърся еxcel на български ....

    Цитат Първоначално публикувано от maximus_bg
    Пробвах 2 различни версий на Mircosoft Office XP и Mircosoft Office XP 2003 преведени на български , но и при двете само WORD и OUTLOOK бяха с преведен на български интерфейс.
    Търся excel с преведен на български интерфейс и HELP . Засега намирам само с преведен HELP
    Въпроса ми е има ли такова животно и ако има еднп линкче или подсказка откъде да го сваля. Желателно е да е Oficce XP ili 2003 , но в краем случай и 2007 става.
    п.с. Пробвах и с Microsoft Ofiice tools да сменя езика но не става , ексела си остава само с преведена помощ. Цялата работа е за по-възрастен познат , който си е купил книжки който са на български и ме моли да му намеря нещо изцяло на български , че хич го няма с английския.
    Животното се казва MS office2003 Proffesional Enterprise Edition Bulgarian,не само това за което питаш е преведено,но и повечето програми които включва пакета.Но не вярвам да го намериш в нета.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    101
    #8

    Re:Tърся еxcel на български ....

    Свалих от Замундата пакета който препоръча Shanto и българския интерфейс се получи от раз. Освен това, не знам как ми беше изчезнал речника за правописа на български в Word, но след тази инсталация ми се оправи и той.Значи пакета се отнася не само за Ексела, но и за Уърда. Благодарско на Shanto!

  11. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #9

    Re:Tърся еxcel на български ....


  12. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    400
    #10

    Re:Tърся еxcel на български ....

    Цитат Първоначално публикувано от izashev
    Свалих от Замундата пакета който препоръча Shanto и българския интерфейс се получи от раз. Освен това, не знам как ми беше изчезнал речника за правописа на български в Word, но след тази инсталация ми се оправи и той.Значи пакета се отнася не само за Ексела, но и за Уърда. Благодарско на Shanto!
    Версията за която споменах и Microsoft Office Outlook 2003 е на БГ

  13. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #11

    Re:Tърся еxcel на български ....

    Публикувана от: presents
    Вмъкни Цитат
    Цитат на: izashev в Вчера в 21:32
    Свалих от Замундата пакета който препоръча Shanto и българския интерфейс се получи от раз. Ole Освен това, не знам как ми беше изчезнал речника за правописа на български в Word, но след тази инсталация ми се оправи и той.Значи пакета се отнася не само за Ексела, но и за Уърда. yahoo Благодарско на Shanto!

    Версията за която споменах и Microsoft Office Outlook 2003 е на БГ

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Tърся филм!
    От pettiofi във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 6
    Последно: 06-04-09, 11:16
  2. Въпрос за Еxcel
    От Tyna във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 17-04-08, 23:31
  3. Tърся електроники
    От Samo във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 25-04-06, 09:05
  4. Tърся песен
    От A.H. във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 05-03-05, 14:27
  5. Tърся Flash аниматор
    От commguy_79 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 01-03-04, 21:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе