Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Multiple Skype Accounts, повече от един Скайп на компютър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #16

    Re:Multiple Skype Accounts, повече от един Скайп на компютър

    Цитат Първоначално публикувано от ru-boy
    За криенето се пошегувах, за да внеса нотка ведрост в сухата материя, но като гледам, как реагира всеки, то почвам да се притеснявам, че доста хора крият много.
    Смятам , че не трябва да пиша от служебен Скайп на сина ми , който не е в БГ и да си кореспондираме, когато мога от личен.
    Ама преди беше като вица за Трабант - стани да вляза, стани да изляза.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #17

    Re:Multiple Skype Accounts, повече от един Скайп на компютър

    Извън темата:
    Силно се надявам да пуснат филтриране по групи (кой какво кога да вижда и повечето проблеми ще се решат). За многото акаунти си има решение ала Pidgin - > enable/disable account и нямате грижи...ама това са добри пожелания за следващата версия

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    28
    #18

    Re:Multiple Skype Accounts, повече от един Скайп на компютър

    ru-boy Мерси много. Нямаше как да се сетя за /secondary. Обаче имам малка забележка относно
    не правете оптимизация по свое усмотрение ( '"C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /secondary.' )
    Като SysAdmin, никога не инсталирам WindowsNT на C:\ по технически съображения, освен когато се налага. Така, че за да работи твоя линк на всички "Прозорци" би трябвало да изглежда така: "%programfiles%\Skype\Phone\skype.exe" /secondary. Това ми беше забележката. Сега ми се наложи да ползвам втори Skype на един UserAccount и забелязах, че всички програми от вида "MultiSkype, SkypeLauncher" и т.н. не правят нищо и най-вероятно са Троянци. Отново мерси много

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #19

    Re:Multiple Skype Accounts, повече от един Скайп на компютър

    Цитат Първоначално публикувано от Zombie_3
    ru-boy Мерси много. Нямаше как да се сетя за /secondary. Обаче имам малка забележка относно Като SysAdmin, никога не инсталирам WindowsNT на C:\ по технически съображения, освен когато се налага. Така, че за да работи твоя линк на всички "Прозорци" би трябвало да изглежда така: "%programfiles%\Skype\Phone\skype.exe" /secondary. Това ми беше забележката. Сега ми се наложи да ползвам втори Skype на един UserAccount и забелязах, че всички програми от вида "MultiSkype, SkypeLauncher" и т.н. не правят нищо и най-вероятно са Троянци. Отново мерси много
    Moля, няма за какво, а поправката е актуална ( "%programfiles%\Skype\Phone\skype.exe" /secondary ), защото често възникват допълнителни проблеми, когато на един компютър се изреждат много майстори.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    28
    #20

    Re:Multiple Skype Accounts, повече от един Скайп на компютър

    ru-boy и Skype 4Мина доста време, откакто не съм писал тук. Благодаря ви за подкрепата. Сега тествам Прозорци 7 и Skype отново има проблем - не се минимизира в системната област(до часовника). Решението засега е да щракнеш върху Skype.exe с десен бутон и -> Properties->Compatibility-Run this Program in...-> Windows XPSP3. За Прозорци 7, май трябва да почна нова тема. . Специално за theivo, XIIID и хора с по-слаби компютри, ще кажа, че Skype 3+ си пуска някакви "Екстри" "Диспечер на задачи" Taskmgr->SkypePM, и харчи ресурси без реална полза. Спира се от настройки на Skype или msconfig. Всяка нова инстанция на Skype заема около 20Mb RAM. Добре е pagefife.sys да е дефрагментиран (това е шега). fXOrange Ще се опитам да ти докажа, че пускането на втори Skype на един Windows-ки account не е шизофрения. Аз имам няколко акаунта в Skype (служебен и домашен) и искам да виждам кой ме търси и по двата едновременно. И в зависимост от настроението ми, може и да отговоря. Това ме навежда към мисли за една нова психо-тема. Май се прав, че е шизофрения . Ще потърся съвет от Психиатър и приятели.

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #21

    Re:Multiple Skype Accounts, повече от един Скайп на компютър

    ако си го пин-неш към таскбара няма да имаш нужда да го минимизираш към часовника

    минусът е, че колкото инстанти, толкова шорткъта трябва да пиннеш :\

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Повече от трима да не ходят за един хляб
    От nikolin във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 02-07-12, 22:25
  2. Спиране файлов трансфер на скайп / skype
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 11-11-10, 00:50
  3. Втори профил на един скайп
    От ssamm22 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 15-05-10, 22:15
  4. повече от един пппое акаунт
    От _fefe_ във форум Мрежи
    Отговори: 0
    Последно: 15-10-08, 14:56
  5. Capture Card с повече от един видеовход
    От EX-DJ във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 21-01-02, 18:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе