Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с compatibility mode в Microsoft Office 2007

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    36
    #1

    Проблем с compatibility mode в Microsoft Office 2007

    Здравейте. От дълго време имам проблем с приложението Word от пакета Microsoft Office Enterprise 2007, който не мога да разреша сам. Винаги когато отварям файл се появява прозорец с надпис "Configuring Microsoft Office Enterprise 2007..." и това конфигуриране продължава повече от две-три минути всеки път когато отварям .doc, .docx или друг Word файл. Ако отворя друг файл - без да затварям предишния - процедурата с конфигурирането се повтаря отново.
    След като се отвори какъвто и да е файл, винаги до името му пише "compatibility mode". А в стартовия файл на приложението в properties > compatibility > Run this program in compatibility mode не е чекнато. Не знам вече къде да търся проблема. Принудих се дори да преинсталирам Microsoft Office, проблемът остава. Трябва да отбележа, че всички останали приложения от Microsoft Office работят напълно нормално.
    Ще се радвам ако някой може да подскаже къде се крие ключа за палатката.
    Merci.

    (Апропо, работя под Vista SP1)

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Re:Проблем с compatibility mode в Microsoft Office 2007

    x86 ili x64 e vistata - check Office 2007 as well

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    36
    #3

    Re:Проблем с compatibility mode в Microsoft Office 2007

    Вистата е 32-битова, Офис 2007 - също (64-битова версия няма, доколкото ми е известно). Но процесорът на лаптопа, с който работя е 64-битов. Не знам доколко това може да е някакъв проблем.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #4

    Re:Проблем с compatibility mode в Microsoft Office 2007

    НЕ е проблем, провери дали нямаш някакви остатъци от MS office 2007 Trial version, activation assistant, etc.

    Премахни всички MS office versions/parts, остави само една.

    Configuring/Installing се получава ако имаш повече от една версия на МС Офис, ако имаш OPen Office =>махни го и него

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. MS Office 2007 Compatibility Pack
    От peshos във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 03-09-07, 14:20
  2. Отговори: 2
    Последно: 23-11-06, 19:34
  3. Microsoft Office 2007 на аванта-а-а-а!
    От hihimor във форум Общ - софтуер
    Отговори: 44
    Последно: 02-07-06, 22:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе