Резултати от 1 до 4 от общо 4

Търся програма да огранича досстъпът на детето

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    15
    #1

    Търся програма да огранича досстъпът на детето

    Здравейте! Имам син на 10год.и неможе да разбере, че небива по цял ден да стои пред монитора.
    А аз неискам да го лишавам напълно, защото според мен пълните забрани имат по лош ефект.
    Трябва ми нещо което да изхвърля неговият акаунт час,два след активация и този ден да неможе повече да влезе.
    благодаря

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #2

    Re:Търся програма да огранича досстъпът на детето

    Свали си програмата Shutdown. Много е лесна за работа.Само настройваш след колко време да се изклучи компа ти. Успех !!! Ако неможеш да я намериш пиши на лични и ще ти я пратя на е-maila.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #3

    Re:Търся програма да огранича досстъпът на детето

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    Свали си програмата Shutdown. Много е лесна за работа.Само настройваш след колко време да се изклучи компа ти. Успех !!! Ако неможеш да я намериш пиши на лични и ще ти я пратя на е-maila.
    А след това не може ли пак да се включи?
    Потърси програмата child control. Има доста полезни възможности.

  5. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #4

    Re:Търся програма да огранича досстъпът на детето

    или просто създай за детето отделен профил (account) с потребителски права и като администратор му задай времеви ограничения с командата net user "име на профила" /time:M-F,15am-18pm;F-Sa,10:00-16:00 (ще рече примерно Пон-Пет от 3 до 6 следобед, Съб-Нед от 10 до 4).

    и преди да изреве някой експерт цъкащ по цял ден като администратор - за да сработи това без заобиколки спазвай валидните за всяка семейна машина елементарни правила - пароли на всички административни акаунти и закл.bios също с парола и зададено boot-ване само от харда

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 43
    Последно: 05-08-13, 16:21
  2. 1 Юни - Ден на детето
    От Silviya във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 02-06-06, 08:32
  3. Как да огранича трафика в мрежата?
    От minkov във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 30-11-05, 13:35
  4. Отговори: 2
    Последно: 29-12-04, 17:50
  5. Отговори: 23
    Последно: 22-03-03, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе