Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Ново РС... Проблем със Скайпа ... РСто се рестартира

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    44
    #16

    !

    Може и оня вирус да е, дето ти сменя паролата и после ти иска кинти, за да ти го върне, или изобщо не ти го връща, съответно се изисква Skype Support.

    Ако не - няма как да знаем колко и какви е-мейли имаш, че да кажем категорично "да, ти пропускаш еди си коя поща, провери нея" :D. Ти си ги знаеш и ползваш, ти си ги проверяваш всичките, имат си и вградени търсачки дори. А щом откриваш и други писма в тях, със Skype регистрации ( !? ), значи вече е лошо - zombie bot / spam мрежа и... не е много на добре.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #17

    Re:Ново РС... Проблем със Скайпа ... РСто се рестартира

    Благодаря за обяснението, но може ли да кажеш по-подробно за Skype Support?Защото онзи акаунт, за който споменах не беше мой/а на сестра ми/, но сега същото стана с моя, сменена е паролата, а като отида на забравена парола и пробвам да влезна с временния код, който ми дават в имейла, пак не мога да се впиша.Деитсталирах си скайпа, но кел файда.Пробвах и с трети акаунт да влезна, пак не става.Откъде може да идват тези проблеми?Сканирала съм и за вируси и spybot-а пуснах,нищо няма уж?!

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #18

    Re:Ново РС... Проблем със Скайпа ... РСто се рестартира

    добре, а, пробвала ли си, да направиш нов акаунт?
    Ако искаш, да ти дам паролата и влез през моя, аз после ще се оправя, просто ми стана интересно, дали е троянец, или нещо друго, за което си мисля в момента!

    Помисли си и ти, и ще се сетиш, какво имам предвид.
    Вече сме говорили на няколко пъти, по този въпрос, на времето, ти ми беше искала съвет....

    Само да не кажеш, че съм аз авторът, щото без як бои, и една каса фанта нищо не признавам.
    Това беше в кръгът на майтапа.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #19

    Re:Ново РС... Проблем със Скайпа ... РСто се рестартира

    Да, пробвах с няколко акаунта да влезна и все не ставаше, нали го написах по-горе.А за теб, нито съм те обвинила, нито съм мислела, че имаш нещо общо с това Не се сещам за какво говориш, като казваш "Помисли си и ти, и ще се сетиш, какво имам предвид. " Както и да е, ще си сменя акаунта и ще забравя проблема хайде със здраве

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем със звуците на скайпа Lenovo G580
    От Akasha във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 06-12-13, 12:44
  2. Изключва връзката с РСто
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 20-05-12, 12:47
  3. Отговори: 13
    Последно: 25-03-10, 12:04
  4. Отговори: 15
    Последно: 02-02-10, 22:37
  5. Странен проблем с лаптоп, забива и се рестартира.
    От glarus във форум Мобилни устройства
    Отговори: 15
    Последно: 01-12-08, 16:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе