Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с 602Pro Lan Suite 2003 при видеонаблюдение ?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    142
    #1

    Проблем с 602Pro Lan Suite 2003 при видеонаблюдение ?!

    Имам прокси, на което е инсталирана 602Pro Lan Suite 2003 и служи за защита на локалната мрежа.
    Инсталирахме видеонаблюдение на един отдалечен обект, като устройството което управлявая камерите и записва е DVR модел TD2308 с възможност за отдалечен достъп. Пуснахме интернет със статичен IP адрес и решихме , че ще наблюдаваме през интернет .
    Да , ама не, както казваше един журналист !
    Проблема е следния. Като седна на проксито всичко си е ок. Страницата се зарежда , отваря се и се гледа. Обаче като седна на някой комп , който е след проксито - не става. Зарежда се страницата, пита за user и парола и после казва : Connect fail .
    Искам да отбележа още, че при първоначално зареждане на IP адреса , DVR изпраща за инсталиране един фаил : DVROcxEx.cab, който за да се инсталира трябва всички ActivX контроли да са Enable .
    След доста проверки, не само мой, стигнахме до извода , че 602Pro Lan Suite 2003 най-вероятно не се разбира с DVR-а или че начина по който е реализирано видео наблюдението като технология (протоколи,контроли) при този DVR не е познат на 602Pro Lan Suite 2003 и тази програма неможе да го прехвърли към другите компютри.
    Искам да помоля за мнение, предложение, съвет , как да процедирам или ако някой се е сблъсквал с такъв проблем , да каже какаво е направил !!!
    Дали ако сменя 602Pro Lan Suite 2003 с по нова вверсия ще се оправят нещата ???
    Благодаря предварително на всички отзовали се !!!

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Re:Проблем с 602Pro Lan Suite 2003 при видеонаблюдение ?!

    DVR-a na кой порт работи - трябва да се пренасочи от рутера (ако има такъв или от проксито да се разреши). Освен това всички DVR-и имат собсрвен софтуер за отдалечено гледане и менажиране - пробвай с него.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    142
    #3

    Re:Проблем с 602Pro Lan Suite 2003 при видеонаблюдение ?!

    Пробвах със софтуера на DVR-ра. Същата работа, не става !
    DVR-ра работи с вътрешен порт : 2000, но когато е през WEB , работи с порт 80 .
    Пак да поясня ! Аз виждам DVR-ра през интернет. Неговия софтуер се реализира на екрана ми , но когато трябва да се логна и да потече видеото и дава грешка .
    Мисля да сменя вврсията на 602Pro Lan Suite !?

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #4

    Re:Проблем с 602Pro Lan Suite 2003 при видеонаблюдение ?!

    Не знам дали ще ти помогне, аз имах подобен проблем само че с ДВР на Дина колор, с неговия си софтуер - се връзваш ама чушки, не искаше, то не бяха ъпдейти , не беше чудо , накрая даже и го флашнах ДВР-ра и пак не се усети.
    Затова ми писна и го прекарах през HTTP , смених му порта и всичко стана песен.
    Пробвай и ти нещо заобиколно.
    Само да поясня че това досега ми се е случвало само един път, нет-а на БТК и след модема закачени още една камара железа( рутери, уеб сървъри, управляеми суичове и т.н) . Успех.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Kaspersky Suite ?
    От ivanov_km във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 04-04-07, 16:12
  2. Nokia PC Suite - проблем - решен
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 15-10-06, 14:06
  3. Проблем със софтуер за видеонаблюдение.
    От Светъл във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 06-04-06, 20:26
  4. Dream Suite ?!?
    От CreatoR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 25-02-05, 18:23
  5. NOKIA DATA SUITE 3.0
    От Ivory® във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 11-12-01, 20:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе