Резултати от 1 до 8 от общо 8

abe help 4e umiram !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    23
    #1

    abe help 4e umiram !

    hi to all

    abe izkamda wi pitam ne6to 6toto ne mi se izqswa ot nikyde

    kak se wklq4wa TV-to kym izhodq na videocartata?

    imam w predwid 4e kato go wkq4a kak da nastroq izhoda na cartata?

    6toto w nView ima tam na edno mqsto da definira6 kakyw da e izhodniq signal ama pri men ne mi dawa aktiwni TV i Digital monitor

    i se 4udq kak stawa rabotata

    tyj 4e help

  2.  
     
  3. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #2

    abe help 4e umiram !

    Няма да ти даде да дефинираш изходен сигнал /телевизор/ докъто не включиш "нещо" към TV-out на видео картата си. Иначе за включването - трябва да имаш стандартен кабел /би трябвало да си го купил заедно с картата/ или си купуваш подходящ според video-in на телевизора и video-out на картата. И после...трябва да заработи.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #3

    abe help 4e umiram !

    Аз също бях писал подобен топик в раздела за хардуера.

    Моята карта е НъВидия и изхода й е SVHS, но на ТВ-то е чинч. Та значи, ака и при тебе е така, взимаш си кабел от SVHS към чинч, около 5-6 лева са и включваш. От свойствата на дисплея, отиваш на Адансед и засичаш съответните монитори/телевизори. Това е гадния начин.



    Лесния, а и както се е споменавало не веднъж във форума е, да си свалиш TV Tool, програмка за управление на изображението за монитора-телевизора за НъВидия карти, от основния прозорец на която натискаш един приветлив зелен бутон (трябва да си свързал преди това картата с телевизора) и ако изображението ти се прехвърли върху ТВ-то всичко е ок, ако не, значи не е ок.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    23
    #4

    abe help 4e umiram !

    10x ama towa we4e go naprawih (imam predwid 4e bqh wyrzal tv-to s kabela kato probwah ama pak ne stawa)

    (kompa ne e moj i taka 4e skoro nqma da moga da se probwam pak )

    kabelyt e kakto kaza msan s 4in4 za tv-to pyk dali e svhs ili ne6to takowa ne znam onzi si gu e kupuwal dopylnitelno ama izglevda 4e 6te swyr6i rabota

    za programata sy6to znaeh ama ne bqh si q wzel kato si prawih opitite ( a abe trqbwa li da i tyrsq crack 6toto za v6.8 maj be6e obyrnah net-a ama ne namerih ???)

    10x to all

    ako imam pak wyzmovnost pak 6te se probwam


  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #5

    abe help 4e umiram !

    MI probvai da smenish driverite za video kartata ako si slojil 40.41 moje da imash problem triabvat ti retail ne beta versia v momenta retail versiata za nvidia e 30.82!!!

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #6

    abe help 4e umiram !

    Znachi ako imash veche nujnija kabel ti trjabva samo TVTool - potarsi na www.data.bg ili www.astalavista.com. Driver-ite sa bez znachenie - dokolkoto sam zapoznat TVToola si "govori" direktno s TV-out chipa ..... dosta tupo prozvucha maj )



    Uspeh i prijatno gledane!



    ... zaebete go tova nView li e , mView li e ))))))))))



    .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #7

    abe help 4e umiram !

    Аз бих казал за*бете го това TVTool, ама хора различни и мнения също различни.

    Тази програма освен за тест дали ти работи въобще Tvout-a за друго не става.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    abe help 4e umiram !

    TVtool-а се използва само ако не ви бачка nView-то от драйвера.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе