Резултати от 1 до 12 от общо 12

Изчистване на историята на Мозила

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #1

    Изчистване на историята на Мозила

    Здравейте,
    Не мога да изчистя историята на посещаваните адреси на Мозилата. Или по-точно искам да се махнат всички, които излизат като натисна стрелката в полето където се пишат адресите. Пробвах от Инструменти->Изчистване на лични данни - слагам отметки на всички и не става. Пусках една програмка "Free Internet Window Washer" и с нея не става, макар че и на нея слагам да чисти всичко. С другите браузери нямам проблем (ИЕ, Опера) но предпочитам лисицата. Дайте някакви идеи. Благодаря !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #2

    Re:Изчистване на историята на Мозила

    Можеш от history, после show all history ,само маркираш и с бутона delete от клавиатурата

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #3

    Re:Изчистване на историята на Мозила

    Нищо няма в историята, но адресите в полето за въвеждане си стоят.

  5. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #4

    Re:Изчистване на историята на Мозила

    Ами най-лесно деинсталирай и инсталирай на ново даже скоро излезе нова версия. Пробва ли да рестартираш Мозилата като даваш изчистване? И да не забравиш да си запазиш Bookmarks.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #5

    Re:Изчистване на историята на Мозила

    Опитай с тая програмка - http://www.ccleaner.com/

  7. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #6

    Re:Изчистване на историята на Мозила

    Ето така трябва да са ти настройките за да не помни нито история нито адресите горе на адрес лентата:

    http://www.bulpics.com/images/guest/...tttttttttt.jpg

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #7

    Re:Изчистване на историята на Мозила

    CCleaner -не помогна. А настройките ми са да не запомня нищо, но ги направих наскоро и сега вече не запомня нови адреси ако напиша, но старите отпреди това си стоят и не мога да ги разкарам. не съм убеден, че преинсталацията на Мозилата ще помогне и не искам да преинсталирам, но май ще се наложи да опитам.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #8

    Re:Изчистване на историята на Мозила

    Опитай следното:

    Tools >> Options >> Privacy - в тоя прозорец най-долу има едно поле Location Bar - от dropdown-а избираш Nothing и даваш ОК.

    Това няма да изчисти историята, но пък ще каже на Firefox-а да не ти показва никаква история в полето, където пишеш адресите...

    Аз съм с версия 3.5.7 - не знам обаче при по-стари версии дали я има тая опция.

  11. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #9

    Re:Изчистване на историята на Мозила

    Малко по нагоре сам ти постнал снимка как да си настроиш.Надявам се да си видя.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #10

    Re:Изчистване на историята на Мозила

    Цитат Първоначално публикувано от Usera
    Нищо няма в историята, но адресите в полето за въвеждане си стоят.
    Можеш и от там с delete, при мен става, след като напишеш първите букви ти вади всичко което си гледал преди, след като ги изтриеш нищо не предлага.

  13. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #11

    Re:Изчистване на историята на Мозила

    Първо отиваш в лични данни , след това тук ->http://img194.imageshack.us/img194/7166/picture1ka.jpg
    после тук http://img189.imageshack.us/img189/8704/picture2hv.jpg , като махаш отметката само на бисквитките, за да не ги трие при всяко излизане.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #12

    Re:Изчистване на историята на Мозила

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    Опитай следното:

    Tools >> Options >> Privacy - в тоя прозорец най-долу има едно поле Location Bar - от dropdown-а избираш Nothing и даваш ОК.

    Това няма да изчисти историята, но пък ще каже на Firefox-а да не ти показва никаква история в полето, където пишеш адресите...

    Аз съм с версия 3.5.7 - не знам обаче при по-стари версии дали я има тая опция.
    Така се получи. Обнових си Мозилата до 3.57, че беше по-старичка и го направих така, както си писал. Това ме устройва напълно. Благодаря на всички които писаха !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Изчистване на звука
    От gogocuk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 21-11-09, 17:00
  2. изчистване на образа
    От nikoman9 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 22-08-08, 09:01
  3. мозила файър фокс и Data.bg
    От milpetm във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 15-02-05, 13:38
  4. Проблем с изчистване на вирус
    От Riki888 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 26-11-04, 00:23
  5. За Мозила 1.6...
    От dP във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-04, 16:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе