Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Помощ! Нов лаптоп с Линукс - как да инсталирам Win XP?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #16

    Re:Помощ! Нов лаптоп с Линукс - как да инсталирам Win XP?

    ...И все още не са спрели. Ръгам драйвер след драйвер, повечето обаче за да се инсталират искат други драйвери преди това. Още един проблем - и по LAN и по Wi-Fi показва че е свързан, а интернет експлорера нищо не може да отваря. Нещо дребно ще е предполагам, но от толкова простотии вече немога да се концентрирам като хората и още е проблем
    Така се случи, че в един ден пристигнаха поръчаните лаптоп, нов рутер Belkin N+ и Popcorn Hour C-200 и се хванах с 3-те едновременно да ги оправям.

    Май ще мина на WIN 7 пък каквото ще да става.
    Какво ще кажете за тази версия: http://nanoset.net/torrent/8/9/12118...ctivated%20iso

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #17

    Re:Помощ! Нов лаптоп с Линукс - как да инсталирам Win XP?

    Сакън, недей ! По-добре си намери някоя друга версия - Untouched, ако трябва сравни чексумите на Исото с оригиналните на М@йкрософт

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #18

    Re:Помощ! Нов лаптоп с Линукс - как да инсталирам Win XP?

    Цитат Първоначално публикувано от oddi
    Сакън, недей ! По-добре си намери някоя друга версия - Untouched, ако трябва сравни чексумите на Исото с оригиналните на М@йкрософт
    Microsoft Windows 7 Enterprise x86 x64 - 4.72 GB ОК ли е?

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #19

    Re:Помощ! Нов лаптоп с Линукс - как да инсталирам Win XP?

    Най добре намери:
    Windows 7 x86 Final RTM- WZT :
    *************************/download.php/...VD-WZT.torrent
    а актуализациите може да дръпнеш от тук
    http://dox.abv.bg/files/dw?a=5406205467
    Може и това:
    *************************/download.php/...VD-BIE.torrent
    Вътре си има лекарство.А може първият и от втория само лекарството да дръпнеш.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #20

    Re:Помощ! Нов лаптоп с Линукс - как да инсталирам Win XP?

    Мерси за съветите!
    Наистина ще се насоча към WIndows 7. Иначе на лаптопа вече му качих даже и SP3 и щях напълно да го ъпдейтна, но се появява следният проблем: лаптопа съм го избрал този модел включително и затова, че може да лови 802.11n. А това не се среща много често като опция, все още. Рутера също е и за 802.11n, което го прави и по скъп.
    А с драйверите в XP не мога да стигна по далеч от 802.11g.
    Та това е причината....
    P.S. А в Замунда вече са поставили бариера за нови регистрации - лимита бил достигнат. Така че ще търся на други места.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    1
    #21

    Re:Помощ! Нов лаптоп с Линукс - как да инсталир

    zzzz
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1324639016[/time]_________________________________________________

    Здравейте , и аз имам такъв проблем с инсталирането на уин хр на линукс . И ако може да ми кажете къде точно са тези САТА - драйвери . Рових се 30 мин. в биоса , но нищо не намерих изчел съм поне 10 форума за това . И ако може по подробно за тази инсталация . Лаптопа е - HP COMPAQ 635 .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #22

    Re:Помощ! Нов лаптоп с Линукс - как да инсталирам Win XP?

    А защо не Win 7?

  10. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #23

    Re:Помощ! Нов лаптоп с Линукс - как да инсталирам Win XP?

    А бре калпазани, ЩО не си пишете марката и модела на лаптопите????


    Ако модела е с двуядрен процесор, то WIN XP -то трябва да е със сървис пак 3.В противен случай няма ще поддържа и ше работи само 1 ядро на процесора другите изобщо няма да ги ползва и това ще тормози значително производителността на машината.Аз също съм за Win 7.Стартер е доста лек и няма излищните екстри които товарят.Отделно, че за ХП все повече ще липсват драйвери, защото няма да бъдат ъпдейтвани/ поддържани новите програми.

  11. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #24

    Re:Помощ! Нов лаптоп с Линукс - как да инсталир

    Аз съм за линукса... Ако не си Геймър, уиндоус не ти трябва... Даже и да си има варианти...

    Мога да кажа даже, че в някои отношения с линукса се работи по-лесно...

    Пример. От цялата ми периферия драйвер съм инсталирал само за видеото (GF , не че имаше нужда) и за е-подписа.
    Всичката друга перифесия, принтери, скенери, флашки, няколко модела телефони, ГПС-и, включително едно дистанционно за компютър, бачка plug-n-play в истинския случай на думата....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 09-01-13, 01:51
  2. Отговори: 7
    Последно: 29-04-11, 10:49
  3. Моля за помощ от някого, който разбира от Линукс
    От Lubopitkoto във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-05-10, 17:28
  4. Как да инсталирам WIN XP от USB - guide.
    От digunan във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 20-03-09, 17:17
  5. Помощ за лаптоп от САЩ
    От grafa във форум Мобилни устройства
    Отговори: 7
    Последно: 11-08-07, 01:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе