Резултати от 1 до 3 от общо 3

Моля за помощ от някого, който разбира от Линукс

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    1
    #1

    Моля за помощ от някого, който разбира от Линукс

    Здравейте, реших да пусна една тема в този форум, защото не веднъж съм намирал случайно отговори и решения на много мои въпроси и знам, че ще се намери някой да помогне сега и на мен.
    Имам следното питане...на много места чета и срещам някаква програма - складов софтуер за Линукс - WarehouseOpen се казва и май е на фирма Микроинвест, поне от това, което прочетох тук-там. Супер съм изкефен, че е безплатен, защото за такива програми дерат кожи..но пък съм и малко притеснен, че е за Линукс, защото не знам дали ще се справя. Уж съм работил малко с Линукс, но знам ли може да си има тънкости. А такава програма ще ми е много полезна да я дам за магазина на сина ми, че той все ми говори, че трябвало да сложи такова нещо. Ще съм много благодарен, ако някой я е тествал да сподели мнението си...нали наистина си има всичко както тези платените програмиа за Windows-a? Намерих и официален сайт на програмата - www.warehouseopen.org. И аз сега започвам да я свалям и ще коментираме

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    34
    #2

    Re:Моля за помощ от някого, който разбира от Линукс

    Не съм съгласен, че дерат кожи от "такива програми". Има цени и цени! Ще сме ви благодарни, след като сте тествали програмата да ни дадете повече информация за резултатите от работата. Ако сте срещнали някакви недостатъчци също.
    Поздрави,
    Warehouseopen.org

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #3

    Re:Моля за помощ от някого, който разбира от Линукс

    Тука има обсъдено за този софтуер http://forum.setcom.bg/index.php/topic,39241.0.html А и темата е за раздела на Линукс мисля.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 63
    Последно: 07-04-15, 11:25
  2. Отговори: 3
    Последно: 16-01-08, 01:35
  3. Има ли някой който да разбира от амонячни хладилници?
    От rai4eto във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 8
    Последно: 26-06-06, 17:52
  4. Отговори: 8
    Последно: 15-02-05, 11:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе