Резултати от 1 до 5 от общо 5

Heeelp

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    24
    #1

    Heeelp

    Precaka mi se neshto ediniq dql ot harda i sega windowsa go vijda no ne go razpoznava i iska da go formatira. Nqkoi da ima ideq dali po nqkakv nachin moje da se vyztanovi???

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #2

    Heeelp

    ami formatirai go)

    probva li dos-a da vidish kakvo shte ti kaje?

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #3

    Heeelp

    Opitaj s Pertition Magic, veche maj e izljazla ver.8 - dano da ti pomogne []

    .

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Heeelp

    Чувал съм че Norton Disk Doctor прави чудеса

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #5

    Heeelp

    Какво значи "вижда го, но не го разпознава" - като какъв тип файлова система го вижда? С Partition Magic можеш да направиш доста неща, включително мисля, че може да се промени и типа на файловата система. Norton Disk Doctor - хм, щом иска да го форматира, струва ми се, че нещата са извън възможностите на тази програма. Виж пак тук във форума скоро имаше една тема за Undelete и Recovery - може там да намериш някоя идея. В никой случай обаче не бързай да форматираш, освен ако не държиш особено много на данните си, защото тогава ще стане още по-трудно да ги възстановиш. Според мен информацията си е там и има шансове да се спаси. Успех !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NOLF 2!? Abe HEEELP!!!
    От Wizard във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 16-03-03, 18:29
  2. HEEELP MOHAA Expansion pack
    От BobyTT във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-03, 16:05
  3. HEEELP Battlefield 1942
    От BobyTT във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 19-09-02, 17:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе