Резултати от 1 до 9 от общо 9

NOLF 2!? Abe HEEELP!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #1

    NOLF 2!? Abe HEEELP!!!

    Ami puskam si az igrata i si ima osnovnia zvuk,dotuk dobre ama kato govoriat-niama govor(poiaviava se otvreme na vreme vuv film4etata)kajete kakvo da pravia mnogo mise gitka!!!???[]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    156
    #2

    NOLF 2!? Abe HEEELP!!!

    Nqmash griji. Otidi vuv www.megagames.com. Tam v sekciq PC pachove si iztegli 1.1 pacha za NOLF2. Tochno za tova e pusnat. Da ni opravi govora v igrata. Az q prevurtqh bez govor, ama posle sled kato si slojih pacha pak si q prevurtqh.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #3

    NOLF 2!? Abe HEEELP!!!

    А може просто да си преинсталираш едно .ехе, казва се wmauddist, или нещо от сорта. На първия диск е. И играта заспива.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #4

    NOLF 2!? Abe HEEELP!!!

    Blagodaria i na dvamata s update-a se opravi!!!sega 6e se skusam ot gitkane[:D][][:D][][:D][][:D]

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    4
    #5

    NOLF 2!? Abe HEEELP!!!

    awe hora NOLF2 kato govorat ne se 4uva shtoto spored mene taka e napraveno poradi tva 4e ako razgledate menuto shte otkriite 4e moje da se puskat subtitles koeto e malko stranno.

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #6

    NOLF 2!? Abe HEEELP!!!

    i koe mu e strannoto? az naprimer ne sam na ti s angliiskia i ne moga da razbiram kato mi prikazvat, no subtitrite gi razbiram bez porblemi (e pove4eto)

    e za tva sa napraveni i te))

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    50
    #7

    NOLF 2!? Abe HEEELP!!!

    При вас не се чува, при мен даже не се и вижда.Инсталирах я тази NOLF2, ама като се помъчих да я подкарам, се оказа, че NVIDIA TNT32 не поддържа hardware TnL(който бил характерен за GF).Какво ще кажете, мога ли все пак да я излъжа по някякъв начин да тръгне без да сменявам видеокартата?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #8

    NOLF 2!? Abe HEEELP!!!

    Ми не, нъама да ти мине номера, ножите игри са така. Вземи например Хитман 2, Iron Storm-a и др. Просто си реват за Видео карта, и толкоз минимума е ГФ 2МХ 200, аз сум с такава и трите игри съм си ги изиграл без особенни проблеми. А и да ви кажа, този пач е заради нащите Креативи, защото NOLF 2, я превъртях със старата си звукава карта ESS Maestro 1 и нямах проблеми със звука. Като си сложих Креатива, нямах грам звук. Егати съпорта, кой да обвиниш, производител или разработчик. [:-censored]

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #9

    NOLF 2!? Abe HEEELP!!!

    Е хора аз имах следния проблем значи като я install-нах за първи път тая игра имах звук и говор по време на игра и във филмчетата ама като напраих преинсталация нямах говор никаде .Каде да го е... е въпросния проблем .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. nolf
    От marinero във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 12-12-03, 10:17
  2. HEEELP MOHAA Expansion pack
    От BobyTT във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-03, 16:05
  3. Heeelp
    От allen във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 10-11-02, 16:50
  4. HEEELP Battlefield 1942
    От BobyTT във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 19-09-02, 17:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе