Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем с Winamp

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #1

    Проблем с Winamp

    Здравейте имам един проблем за който и представа си нямам защо е така!?

    Значи когато си пусна winamp работи си добре ама почна ли примерно да стартирам някоя програма или всяко друго действие което кара да чете диска и песните започват много гадно да влачат.Това продължава докато диска спре да чете но е доста неприятно.С дурон 750 Аcorp Kt133 256 SDRAM съм.И имам winamp 2.81



    ПС: Със стария ми компютър К6 200МHz и при пълно натоварване на компютъра нямах никакви проблеми с winamp,защо ми прави такива номер новия не знам[:-banghead]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    249
    #2

    Проблем с Winamp

    Виж дали е включен DMA за хардиска в system properties, често се забравя. Пробвай да смениш output-a от wave на direct soud.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #3

    Проблем с Winamp

    Значи забравих да кажа че съм с ХР и не мога да намеря таз опция за ДМА.Стигнах единствено до опцията Enable write cashig on disk kоято си беше активирана.Иначе в winamp съм на Direct Sound по dafault

    Къде е тази опция за ДМА?

  5. Gadget
    Guest
    #4

    Проблем с Winamp

    Tva se namira v control panel, system. hardware, device manager, IDE ATA/ATAPI contr., Primary/Secondary channel, advance settings aide i priatno slushane )

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #5

    Проблем с Winamp

    Така пиша малко със закъснение щото тука един вирус напрао ми разказа играта (

    Продължавам с проблема, значи заради вируса преинсталирах уиндоуса и като видях IDE ATA/ATAPI contr., Primary/Secondary channel, advance settings показваше че Primary channel работи в режим UDMA mode 4, a Secondary channel в UDMA mode 2!???!

    както и да е като инсталирах via drivers v4.37 на мястото на режимите ми даваше Not applicable??

    някой да има мнение по въпроса?

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #6

    Проблем с Winamp

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by saint056a


    Така пиша малко със закъснение щото тука един вирус напрао ми разказа играта (

    Продължавам с проблема, значи заради вируса преинсталирах уиндоуса и като видях IDE ATA/ATAPI contr., Primary/Secondary channel, advance settings показваше че Primary channel работи в режим UDMA mode 4, a Secondary channel в UDMA mode 2!???!

    както и да е като инсталирах via drivers v4.37 на мястото на режимите ми даваше Not applicable??

    някой да има мнение по въпроса?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Това UDMA не го пипай то по default си е както трябва

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #7

    Проблем с Winamp

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by janko


    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by saint056a


    Така пиша малко със закъснение щото тука един вирус напрао ми разказа играта (

    Продължавам с проблема, значи заради вируса преинсталирах уиндоуса и като видях IDE ATA/ATAPI contr., Primary/Secondary channel, advance settings показваше че Primary channel работи в режим UDMA mode 4, a Secondary channel в UDMA mode 2!???!

    както и да е като инсталирах via drivers v4.37 на мястото на режимите ми даваше Not applicable??

    някой да има мнение по въпроса?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Това UDMA не го пипай то по default си е както трябва

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    работата е там че без драйверите на VIA си пише че работи в режим UDMA mode 4 a след инсталацията им надписа е Not applicable

    кой знае как работи сега (

    чували ли сте за програма която да казва в какъв режим е в момента контролера?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с Winamp
    От cawboy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 29-01-11, 16:23
  2. Проблем с Winamp
    От zeis във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 12-04-08, 10:33
  3. Winamp - проблем с плейлистата
    От Trifun във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-06, 10:16
  4. проблем с winamp
    От presents във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 13-03-06, 23:28
  5. Бъг в winamp 2.91!?
    От saint056a във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 09-05-03, 09:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе