Резултати от 1 до 4 от общо 4

Cable bg vs. Net is sat

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #1

    Cable bg vs. Net is sat

    Кажете към коя кабелна телевизия да се ориентирам да ми докарат добър кабелен интернет или пък само доставчик ?! Живея до Попа

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #2

    Cable bg vs. Net is sat

    Net Is Sat.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #3

    Cable bg vs. Net is sat

    Абе аз Cable.bg след като се опитах да се вържа към тях и след като най-нагло ме накараха да чакам 2 седмици като уж щели да ми се обадят и всъщност накрая трябваше аз да им се обадя и да ми съобщат, че всъщност те нямали покритие при мене, въпреки че на сайта им пише обратното, а и по време на заявката никой не си отвори устата за това, повече не ги уважавам . Сега чакам тия дни да се вържа към Netissat пък дано те се окажат по-свестни. За момента че ще ме вържат съм сигурен. Сега нетът какъв е тепърва ще видя.


  5. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #4

    Cable bg vs. Net is sat

    Близо съм до попа и съм вързан /отскоро/ към cablebg. За сега съм доволен от връзката им, естествено като се изключи единия месец чакане някой да дойде и да ми денесе кабелния модем /от евроком пуснаха кабела на 3-тия ден от заявката/. Иначе като статистика - около 45к за BG и 8к извън при абонамент 64к неограничен. Мисля че цената си струва.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. USB Cable
    От jivko_66 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 18-04-05, 13:16
  2. usb data cable
    От embetza във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 09-04-05, 06:15
  3. interface cable (mini-plug to DB-9 cable supplied)
    От Guest във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 12-01-05, 09:03
  4. 5m USB cable
    От Ghost във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 09-05-04, 13:26
  5. 75 Ohm или 50 Ohm cable?
    От smarty във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 16-10-03, 09:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе