Резултати от 1 до 4 от общо 4

искам програма, която показва всеки процес кои регистри и файлове използва

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    5
    #1

    искам програма, която показва всеки процес кои регистри и файлове използва

    Трябва ми програма, която ми показва дадена програма кои файлове и регистри използва. Например като ми изтече лиценза на някоя програма аз да му махна ВСИЧКИ регистри и файлове и пак да я пусна и така все едно съм преинсталирал компютъра и тя да почне от начало да брои дните например.
    Също знам ч е има програми с които може да се отреже да кажем някой прозорец на програмата но не тези които само ресурсите променят, а както на winrar излиза че е изтекъл периода и просто да се махне.OLLYDBG.EXE била такава ама аз нищо не разбрах от нея, със сигурност има и по елементарни, не да ми Изкара една камара асеблер и аз да гледам.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:искам програма, която показва всеки процес кои регистри и файлове използва

    ами в общи линии няма как да ти се помогне, защото ти искаш универсална програма за заобикаляне на защити и т.н., а такава не съществува

    по-смислен отговор няма да получиш

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    135
    #3

    Re:искам програма, която показва всеки процес кои регистри и файлове използва

    има една камара програми (напр. Regshot ) които правят снимка на моментното състояние на регистри и файлове.
    Правиш снимка, пускаш програмата, затваряш я и правиш втора. После сравняваш двете.
    Добре е през това време други неща да не работят.

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    2
    #4

    Re:искам програма, която показва всеки процес кои регистри и файлове използва

    Направи си image на виндовса и като ти изтече дадената програма си връщай от там.Това е някакво решение .Трудно можеш да постигнеш универсално действие понеже някои програми си прават файлове ,които нямат нищо общо с регистъра и са незнайно къде .....
    Някои survey сайтове си слагат лично техен брояч на регистрациите и след изтриване на бисквитите, хисторито, ровене по регистрите и ресет на браузера пак не помага........
    Ако питаш за точно определена програма ми се струва че ще е по лесно да ти се отговори

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 36
    Последно: 13-02-08, 22:42
  2. Програма, която да...
    От Raziel във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-04, 12:53
  3. Търся програма със която...
    От TBL във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 26-02-03, 16:42
  4. Програма която да...
    От Stealth във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 25-04-02, 21:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе