Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

БТК ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #16

    БТК ?

    уви!!! [:-bigmouth]след щателно рауанаване по кабеляците наистина се оказа, че е точно такава простотията...не мога да повярвам направо как се гаврят с нас тия педераси...опитах тва с някакво доплащане да ми уредят въпроса- тцък -казаха "Елате вчера!"...най-страшното е, че нервите ми вече не издържат и след като гътна тая кутишка мисля, че ще се ориентирам към централата, пощата, Гурко...е така-по етапен ред...мамка му НАПАЛМ ИСКААААМ.... [:-jump]

    P.S.-ето-гледайте какво направиха от мене...аз такива израи не знаех- бях читаво момиченце... а сега>[:-piggy]...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #17

    БТК ?

    4ove4eca i kaza Pulse/Tone Dial. Probva li go? To4no tova si misleh i az. Ako ne stane - sabirai pari i pravi mreja v kvartala[:D][:D][:D][:D]togava hem 6te ti e po-qk net-a, hem 6te dava6 sy6tite pari kato za telefon i nqma da ti e zaeta liniqta.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #18

    БТК ?

    предлагам:

    1. тротил

    2. напалм

    3. оцелелите ги даваш на Бин Ладен и ги представяш за американци или по-добре на руснаците и казваш че са чеченци...

    [:D][:D][:D]

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #19

    БТК ?

    Абе не знам за 3Ди, кофти е това, но днес (неделя???!!!) БТК са решили да правят профилактика, защото било неделя (!!!???) на част от оптиката си, и цял ден нямам външен достъп.

    Дано утре пуснат нещо ;(((



    Стигам до извода, че за да си БТК - трябва да си извънмерно некадърен...

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #20

    БТК ?

    prav si. ot 1 mesec sam se spasil ot dial-up-a. napravo se prerodih. pojelavam go na vsi4ki!

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    212
    #21

    БТК ?

    dammm btk po sluchai praznicite namaliha cenite....i uvelichiha disconnect-a





    BTK - Disconnecting people

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #22

    БТК ?

    спокойно с новите цени аналоговите телефони ще станат като цифровите - е, като отчитане де, думата качество е нещо непознати на тази компания, която може и да не е 'наша' скоро

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #23

    БТК ?

    Абе знаеш ли че си много, ама много прав за disconnect-ването ?! Това явно е "прелюдия" към изравняването на отчитането на импулсите при аналоговите и цифровите телефонни постове... баси тъпанарите, и това ако позволят да стане, ще се оплача в Страсбург от тъпата ни държава !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе