Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

БТК ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #1

    БТК ?

    голяма гадория ми се случва...[!]

    смениха ми аналоговата линия с цифрова и оттогава нямам никъв шанс за нет...не стига, че никой не ме пита, по-скъпо е ами ме лишиха от нета...някой има ли идея по какви причини става това-опитах с хиляди обаждания и оплаквания - никъв резултат...какво да правя ? ПОМООООЩ...[:-sick]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #2

    БТК ?

    Е как така с цифров телефон нямаш нет, не само ще трябва да имаш нет ами трябва и да е по-бърз!Пробвай с друго ISP

  4. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #3

    БТК ?

    много добре знам какво БИ трябвало да бъде...само дето нищо не е както трябва след смяната...просто никъв шанс за връзване - пробвах всичко вазможно - оказа се че линията май не е много наред, а БТК отказват всякакво съдействие...отчайвам се вече...[:-weepn]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #4

    БТК ?

    БТК са си малка семейна, отзивчива фирма Бягай намери техника за района ти и му вземи една бутилка виски и си готов - стига да е в линнията проблема ...

  6. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #5

    БТК ?

    точно това направих...бучах два дена на техници и досадни женички...резултата: дойде накрая един в нас, призна некадърно вързана линия/или нещо такова обясни/...но проблема си седи..

    не мога да отделям цели дни за тия разправии - все пак не съм поискала аз да ми сменят телефона...ще се побъркам от злоба[:-banghead]

  7. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #6

    БТК ?

    еми какво да кажа, съчувствам ти, но така е, от БТК всичко може да се очаква

    дано ти го оправят по скоро

    между другото се сещам, че...не няма да помогне ако взривиш пощата

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #7

    БТК ?

    3Di, адаш, по-добре дай бутилка whisky за да ти върнат аналоговата линия, иначе нямаш шанс. Или си прекарай мрежа, а още по-добре wireless !

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #8

    БТК ?

    Аз бях и още съм с цифров тел и до скоро го раздавах на dial-up, е кво да ви кажа...много е готино листчето което идва в края на месеца и на него от долу в дясно има една цифра с 3 числа и първото е 2

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #9

    БТК ?

    Ima edni ustroistva po cifrovite linii, nari4at se 4estotni uplatniteli. Tova e drugia variant na duplexna kutia.

    Obiknovenno po edna linia se uplatniavat ot 4 do 8 tel. razgovora.

    Nali se seshtash kakvo stava kogato se razpredeli skorostta na 1 v/u 4 pak da ne govorime za 8 v pikovite 4asove?

    Internet po cifrov telefon ?!? = 0000 = 0

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    92
    #10

    БТК ?

    Dano nemi go smenqt i na men, che qkata shte speka

    a btw vidq li si otmetkata za pulse/tone na config-a

    za modema

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    249
    #11

    БТК ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by cd-key


    Dano nemi go smenqt i na men, che qkata shte speka

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Няма да се притесняваш. БТК изравнява отчитането с цифровите постове след Нова година.

    http://www.cnsys.bg/files.html?prj=29221

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #12

    БТК ?

    мдааа др. Рос си е абсолютно прав - става въпрос за PCM - и после иди обяснявай на клиента че грижата не е в ISP-то... иначе проблема се оправя - с връзки Предполагам си пробвала ограничаване на скоростта и тн... не че има голям шанс де ама все пак...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #13

    БТК ?

    Мдаа, това си е най-голямата БТК простотия, казват ти ето щифров тел. "по-добро качество" тресват ти PCM-компресор, и един канал става на 8, ах колко работа им спестява-а-а... после шааат сменят ти "номера", за вкъщи голям праз... но за офиса!!! загубите са главоломни! Клиентите не могат да те намерят, тел. им уж секретар казва "обадете се на услуги еххеехех, само дето чужденците не знаят БГ.



    3Di, има спасение за тебе! Долу където е разпределителното табло, ще намериш едно като Хъб [] гръмни го (няма да те уча как, знам че си знаеш) ! Или намери всички които минават през него (освен теб и тях ги гръмни), когато останеш сама на PCM-а всичко се оправя...



    Легалния начин е да се обадиш в пощата и да кажеш че имаш FAX на този телефон, даваш 20-30лв. еднократна такса и ще те пуснат дирекно, ако доживееш да изчакаш, мехеххехех

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #14

    БТК ?

    Ми от юли догодина all телефони щели да станат така ...

  18. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #15

    БТК ?

    Всички плюнки по БТК са си с голямо основание. Но да питам и аз нещо - дали накъде в апартамента не е останала розетка от стария тип - с 4 + 1 отвора ? Ако такава има - вътре в нея има един кондензатор, който трябва да махнеш. Естествено това няма да помогне ако от БТК са се справили по описания от DeathKnight начин.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе