Значи проблема е, че като се опитам да отворя сайта, ми зарежда и изписва от долу "done" но страницата си остава празна! Пробвах firefox, chrome, и интересното беше, че пробвах и през IE и първият път я отвори, поиска ми flashplayer, сложих и после и там стана същото. Пробвах да истрия History-то цялото няма полза. Инсталирах си програма за proxy, и от там не мога да вляза, нищо че съм с друго IP (помислих си че съм bann, ама явно не съм). Но като пробвам да вляза през webproxy от интернет, и влизам! А бе направо незнам къде е проблема и е много дразнещо... Дано някой се сети къде може да е проблема...
_________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1301679451[/time]_________________________________________________

Намерих къде е проблема и го отстраних, само че ако някой може да ми каже, защот се получава така ще ми бъде полезно! Когато изтрия "cookies" на сайта и се зарежда, но след това отново имам cookies и съответно не иска да зарежда нищо от сайта отново. Забраних cookies и се оправи, но защо се получава така не мога да разбера.