Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 30

........ go toq FlexType

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    96
    #1

    ........ go toq FlexType

    [:-banghead]Ave S win XP sum i sum karal nqkude 1mesec s nego i sum sus FLexType 2k...

    ama po4na da mi prai probelmi[:-blindfold]

    na nqkoi mesta prevejda na BG ne6tata na drugi kato simvoli se edno nqmam programata.. reinstalvah q nakolko puti maham q pak su6tata rqota [:-masked]...kajete kak da q opraq toq problem ?!!!

    [B)]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    ........ go toq FlexType


  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    69
    #3

    ........ go toq FlexType

    Ave kak 6te kara6 s Fles Type S Win XP Kat ov Xp to si ima mnooo dobra programa za sa6toto deistvie samo ti trqbva da si drapne6 ot nqkade Fonetik na BG ako go polzva6.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #4

    ........ go toq FlexType

    Pri XP nqma nikakaw smisal da se slaga FlexType. prosto Regional Settings trqbwa da se nastroqt prawilno i wsichko raboti.



    Phonetic BG Cyrillic se instalira otdelno - ima razni paketcheta iz balgarskite FTP za tazi cel.



    Zabelqzal sam samo 1 problem - Outlook na OfficeXP, kogato import-wa contacts na BG stavat na chudenki. a sas FlexType 2k - ne...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #5

    ........ go toq FlexType

    За огромно съжаление ФТ2000 все още е необходим на Софтуер като Сиела,Дакси,Норма,Данъчната База данни и тнт..все сухи програмки на жена ми[:-apple]

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #6

    ........ go toq FlexType

    Напиши ми точните версии на тези програми и под кой Уиндоус искаш да ти работят без ФТ2000. Той просто разваля Уиндоуса.

    Ако искаш обаче да не мислиш, няма да стане. Оригиналните настройки работят безупречно, но са скрити на много затулни места.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    ........ go toq FlexType

    Pri men FlexType 2k si raboti uspeshno samo s Win <font color="maroon">XP Pro</font id="maroon">, a s Win <font color="maroon">XP Home </font id="maroon">neshte da se registrira (pod raboti imam pred vid registrira se s kod!!!).

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    ........ go toq FlexType

    Cudno mi e edno neshto, zashto vsichki se oplakvat ot FT ?!? Ami ne go polzvajte shtom e tolkova losh! Na men mi haresva .... I edinstveniat problem, kojto sym imal e s registraciata (vij po-gore), no ne se oplavam (taka i taka ne sym daval pari za nego (kakto 98% user's))

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #9

    ........ go toq FlexType

    Късмет - кирандето си е на 98 (без да броим екстрите) и Флекса си работи безупречно...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #10

    ........ go toq FlexType

    Добре .. не е въпроса дали аз(примерно) го ползвам. Давам ти следния пример защо не искам никой да го ползва:

    : Правя аз една програма с менюта на кирилица, понеже FlexType си има някакви зададени параметри.. тази програма не върви на PC-та с него, или поне нищо не се вижда като хората.

    Аз като разработчик трябва си усложнявам живота: да детеквам FT, да засичам коя версия е защото има разлика и между... и т.н. Преди няколко месеца идваха от една банка да ми инсталират софт. и този софт искаха да ми инсталират и кирилизираща програма заради същата тази работа... дадох им отделен PC за програмата им като следствие []...

    Надявам се това да отговаря на въпроса ти RU-BOY

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    4
    #11

    ........ go toq FlexType

    оправи си кирилицазята и аз имах сащя проблем


  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #12

    ........ go toq FlexType

    Da, az sym napylno naiasno s nedostatycite na FT i za da gi korigiram polzvam paralelna programa. Misylta mi beshe po skoro che se predyvkva edno i syshto za tozi FT a ima i drugi dalech po dobri programi, koito da go zamestiat. I naistina "DPetrov" e prav povecheto BG software e syobrazen s nego, drug e vyprosa che razl. versii se dyrjat po razlichen i stranen nachin.







    . <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DeathKnight


    Добре .. не е въпроса дали аз(примерно) го ползвам. Давам ти следния пример защо не искам никой да го ползва:

    : Правя аз една програма с менюта на кирилица, понеже FlexType си има някакви зададени параметри.. тази програма не върви на PC-та с него, или поне нищо не се вижда като хората.

    Аз като разработчик трябва си усложнявам живота: да детеквам FT, да засичам коя версия е защото има разлика и между... и т.н. Преди няколко месеца идваха от една банка да ми инсталират софт. и този софт искаха да ми инсталират и кирилизираща програма заради същата тази работа... дадох им отделен PC за програмата им като следствие []...

    Надявам се това да отговаря на въпроса ти RU-BOY

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #13

    ........ go toq FlexType

    Никакви програми не трябва да има мен ако питаш. В XP всичките проблеми са изчистени.. един PHO профил и това е.



    А ония програми ползват DOS-вския ENCODING... %%###^^%%$#@

  17. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #14

    ........ go toq FlexType

    Napylno sym syglasen. I naj posle <font color="brown">DATECS</font id="brown"> shte zapochnat da se zanimavat s tova v koeto sa dobri - <font color="navy">kasovite aparati</font id="navy">, a ne s FT x.x.[^]

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    61
    #15

    ........ go toq FlexType

    gotin i az imah syshtiq problem s XP pro.vkarah flex type za win.NT ba4ka bezupreshno samo deto imam malyk shiban problem kogato gledam fil neshte da mi kirilizirva subtitrite.ina4e za foftueri i fli4ko nqma problem s kirilizaciqta samo s subtitrite i oshte ne sam razbral zashto ne gi kirilizirva

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. flextype 2k
    От lu5o във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 22-06-07, 14:02
  2. Flextype за WIN 3.11?
    От saint056a във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 26-09-03, 11:12
  3. Alternativa na FlexType?
    От misi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 05-03-03, 06:10
  4. Posledno za FlexType:)
    От Ivo Wolfen във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 14-02-03, 00:56
  5. Help za L....na na FlexType
    От Ivo Wolfen във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 13-01-03, 13:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе