Резултати от 1 до 7 от общо 7

Ad-Aware 5.0 Help

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    49
    #1

    Ad-Aware 5.0 Help

    Моля за помощ...досега не бях ползвал подобни програмки от сорта на ad-aware 5.0 но днес за пръв път я пуснах и тя намери десет неща в системата ми(( Лайната на GATOR ги махнах смело...но[:-banghead]другите неща са по регистрито и не ги знам изобщо какво са.Кажете ако ги махна възможно ли е слез това някои неща да откажат да работят? Момогнете...под Win XP съм,незнам дали е важно затова го казвам

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    40
    #2

    Ad-Aware 5.0 Help

    Polzwam programata ot edna godina i dosega ne se slu4walo da iztrie ne6to s koeto da zabie XP-to/polzwam home edi/

  4. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #3

    Ad-Aware 5.0 Help

    Поне някое име спомени де така никой не би ти казал 100% трий.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    49
    #4

    Ad-Aware 5.0 Help

    Web3000,Alexa например и са Тип К -Regkey това са тия които останаха в регистрито.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    49
    #5

    Ad-Aware 5.0 Help

    А и проблема не е да ми забие XPто...ами програмите с които е дошъл шпионския софтуер дали те няма някак да спрат да функционират нормално...имам качени много неща

  7. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #6

    Ad-Aware 5.0 Help

    Kill. Но ако това те притеснява - класическия подход - преди да ги махнеш - export на реджистри. И ако нещо се сбози - пъргаво го импортваш обратно.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    49
    #7

    Ad-Aware 5.0 Help

    Благодаря но всички...разкарах ги без остатък)само на нещата в регистрито направих backups ще го подържа известно време и ще го махна и него.Още веднъж Благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с ad aware 6 и Setcom BG
    От Tyan във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 16-12-04, 22:02
  2. Ad-Aware въпросителна?
    От sclera_bg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-04, 16:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе