Резултати от 1 до 3 от общо 3

проблем с ad aware 6 и Setcom BG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #1

    проблем с ad aware 6 и Setcom BG

    Незнайно защо инсталирах Ad aware 6 и след интервенцията в която той откри и премахна 6 неща шрифтовете въс форума тук и като пиша писма в abv.bg станаха ужасно големи и грозни....... И са bold .... Става въпрос само за тези две страници всичко друго си е нормално.... Става въпрос за 2003 ентерпрайз с IE настроен за максимална сигурност .....имам image но не мисля че трябва да има такива странични ефекти ....... не че ми е проблем да инсталирам firefox или avant.... случвало ли ви се е нещо подобно и оправя ли се ? мисля че имаше подобна тема, но търсачката ми е три екрана надясно (( [8D][8D][8D]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    проблем с ad aware 6 и Setcom BG

    махни на AD-WATCH автоматичните забрани - дай му Manual

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #3

    проблем с ad aware 6 и Setcom BG

    AD-WATCH не е бил активен никога просто исках да пробвам adwareto както и да е върнах си предишен image )) GHOST POWER )))) :P~



    P.S ако се случи подобно нещо на някой!!!1 Инсталира се Avant Browser и горе в лентата с бутоните се избира големина на шрифта. Avant browser ползва част иот настройките на IE и в случея сетнатия шрифт се сетва и за IE и това оправя работата и с него.... )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 07-06-09, 21:10
  2. Проблем със зареждане от Setcom.bg
    От Борис във форум Windows
    Отговори: 21
    Последно: 21-06-05, 02:27
  3. Ad-Aware въпросителна?
    От sclera_bg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-04, 17:20
  4. Ad-Aware 5.0 Help
    От Resident във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-03, 14:15
  5. old.setcom.bg
    От poznai във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 05-11-02, 08:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе