Резултати от 1 до 13 от общо 13

Mirizliviq F-Prot 3.12d

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #1

    Mirizliviq F-Prot 3.12d

    Iskam da kaja na provarjenicite na F-Prot 3.12d che ne uspq da hvane roron.b w nashiq net. s definicii ot 30 jan i full scan.



    prawete si smetkata kato go preporachvate po forumi i priqteli kakwa usluga im prawite...



    NAV Corp s definicii ot 29 jan hvashta bez problemi

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    42
    #2

    Mirizliviq F-Prot 3.12d

    С теб съм ,F-prot ne struwa [:-D]

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    169
    #3

    Mirizliviq F-Prot 3.12d

    най-яките антивирусни са kaspersky i DR.Web ...kaspersky си пускат всекидневно ъпдейти

  5. Gadget
    Guest
    #4

    Mirizliviq F-Prot 3.12d

    Откакто имам PC ползвам F-prot. Не ме е предал. Преди година ме убедиха да мина на Kаspersky и на втория месец го разкарах.... Много е зле... е не чак много, ама с вирусите не може да се оправи как трябва.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    42
    #5

    Mirizliviq F-Prot 3.12d

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Gadget


    Откакто имам PC ползвам F-prot. Не ме е предал. Преди година ме убедиха да мина на Kаspersky и на втория месец го разкарах.... Много е зле... е не чак много, ама с вирусите не може да се оправи как трябва.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Toва,че не си успял да си конфигурираш Касперския ,не означава ,че не се оправя с вирусите!!!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #6

    Mirizliviq F-Prot 3.12d

    Nali F-prot si bachka pod DOS, tova ne go li pravi mnogo burz AV scener, puk i gor eniakoi fail moje da e zarazen kato explorer.exe a pod Dos ne si e. Az sum mu privurjenik vupreki che se stresnah s tazi shumotevica okolo Roron. Ima li nachin da mu se vidiat spisuka s virusite koito hvahsta, kakto virus listata pri Nav primerno?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    114
    #7

    Mirizliviq F-Prot 3.12d

    Аз съм си за F-prota макар да има някои пропуски но съвършенна програма няма така си е но хваща и лекужа доста неща които която и да е антивирустна програма под уиндовс не може да хване и ако го хване не може да го излекува

  10. Gadget
    Guest
    #8

    Mirizliviq F-Prot 3.12d

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by svetliof


    Ima li nachin da mu se vidiat spisuka s virusite koito hvahsta, kakto virus listata pri Nav primerno?

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Да, има. Под ДОС пишеш следното: f-prot /virlist > virlist.txt

    и вирусите, които са в базата на f-prot са записани във файла virlist.txt. Хубавото е, че освен тях f-prot хваща и техните модификации

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #9

    Mirizliviq F-Prot 3.12d

    хич не е лошо нещо ф-прота пък и си е програма с история.. [:D]

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #10

    Mirizliviq F-Prot 3.12d

    Абе с история си е и принципно го уважавам ама сега и аз не съм много доволен от него. Не засече Roron-а, трябваше .

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #11

    Mirizliviq F-Prot 3.12d

    никой/нищо не е перфектен(о) [:D]

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #12

    Mirizliviq F-Prot 3.12d

    Абе то при мене не засече Roron NAV2003 с пуснат LiveUpdate и съм с кабелен интернет и съответно с последните дефиниции. Пък вие се оплаквате от смешния Ф-прот. btw явно има нова модификация на вируса, защото иконата не беше на флаш анимация, а беше няква руса мацка. Извода е, че вируса може да се изменя много бързо за да не се засича с последните дефиниции на която и да е AV програма.

    Вече за втори път си спасявам информацията на харда от този вирус, а пък на сайта www.sarc.com пише че този вирус има слабо разпространение

  16. Gadget
    Guest
    #13

    Mirizliviq F-Prot 3.12d

    Стига сте плюли и подценявали F-prot Това да мен е най-стабилната AV включвайки engine, дизайн и интерфейс, както и натоварване на системата. Всички други варират с плюсове и минуси...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. F-PROT 6.0.4.2 BETA
    От TODD във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 07-02-07, 10:46
  2. F-prot настройка
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 15-12-04, 18:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе