Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с native resolution

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    43
    #1

    Проблем с native resolution

    Здравейте,

    Имам един странен проблем. Малко предистория. Към настолния ми компютър включвам и телевизор (multiple displays). На стария комп всичко си беше ок, докато не инсталирах Win7. След това започна като превключвах на ТВ ми слагаше по подразбиране 720p и пише, че тя е native reazlution в скоби. След всяко превключване се налагаше да сменям резолюцията. Купих си нов компютър. Понеже до вчера нямах hdmi-hdmi кабел, включвах телевизора с hdmi/dvi кажел, а монитора включвах във вграденото видео. Сменях на кой приемник да гледам не чрез NVIDIA control panel, а чрез change rezolution на windows и всичко си беше ОК. Вчера смених кабела и си включих и монитора във видеокартата и отново се появи стария проблем - дава ми 720p по подразбиране и се налага да променям резолюцията.
    Та моля за съвет - какво да правя? Как да я променя тази Native resolution и по подразбиране да ми дава 1080p?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #2

    Re:Проблем с native resolution

    пусни компютъра на телевизора, без монитор и после кажи, каква е резолюцията, ако е 720p, сложи 1080, да видим дали ще тръгне.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    43
    #3

    Re:Проблем с native resolution

    Ако включа само телевизора, както и очаквах, няма проблем - дава ми 1080p, въпреки, че като отворя NVIDIA control panel native си стои до 720p. Щом включих монитора, образа се прехвърли на него и когато отново пуснах телевизора ми даде 720p.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. GA M68M s2p rev. 1 от де се включва native IDE?
    От Popkaro във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 0
    Последно: 07-05-12, 22:37
  2. Windows XP native Themes
    От spoofer във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 11-05-07, 15:10
  3. Seаgate Native HPA Fail
    От Samo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 25-06-05, 11:50
  4. Screen Resolution
    От maria във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 10
    Последно: 16-04-03, 16:07
  5. NATIVE INSTRUMENTS
    От toofy във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 08-02-02, 00:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе