Резултати от 1 до 2 от общо 2

Как да изтрия McAfee Parental controls

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    12
    #1

    Как да изтрия McAfee Parental controls

    Изтече ми trial периода на програмата и я изтрих ,но в последствие остана това приложение към нея и не ми дава го изтрия по никакъв начин . Уиндоус 8 е .Ако може да ми помогнете ,ще съм ви много благодарен.Като натисна върху иконата не иска да зарежда ,а пък от контрол панела въобще не прави нищо ,като му дам uninstall .

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #2

    Отговор: Как да изтрия McAfee Parental controls

    Има само един начин за "борба" с McAfee - инсталираш го наново и след това деинсталираш с IOBit unnistaller : IObit Uninstaller, Software Uninstaller, Advanced Uninstaller - IObit Аз почти три години се мъчих да го премахна/ънинсталирам с най-различни програми и резултата беше нулев.

    С тази програма го намирате и деинсталирате, след което кликвате и върху допълнителния бутон "powerful scan" -след кликването на този бутон програмата ще намери всички остатъци от McAfee, включително в регистрите.Отбелязвате ги за изтриване и ги изтривате.Ако след това програмата ви изпише да рестартирате-рестартирайте компютъра, но само най-накрая, защото Макафито така изписва и отново изтритата част се записва в регитъра при рестартирането.Не знам как го правят, но е факт.

    Когато отново го включите проверете със същата програма дали го има Макафито.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да изтрия това
    От ksm във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 10-05-08, 13:41
  2. McAfee - вирус дефиниции.
    От Julian във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 07-09-07, 11:15
  3. Не мога да изтрия ....?!?
    От mxkolev във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 16-10-04, 13:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе