Резултати от 1 до 11 от общо 11

Клавиатурата пише сама :)- как да я оправя

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #1

    Клавиатурата пише сама :)- как да я оправя

    Момчета,имам нова по USB клавиатура,която започна да си "чука" символът "q-qqqqqqqqqqq" когато си иска.Сложих една стара,калена в битки(жената ме е налагала с нея),но работеща перфектно PS/2-пак същото.Махнах драйвъра от device manager и опитах да сложа някаква боза,ама си хваща стария след рестарта.Кажете как да се оправя с това,моля!
    пп Уиндоусът е W7,64,SP1.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #2

    Отговор: Клавиатурата пише сама :)- как да я оправя

    Това май бе някакъв вирус ,имаше писано в нета по този въпрос.Лятото имах същия проблем с нетбука и рових из интернет където срещнах такива мнения.Иначе моята я свалях имах съмнения за песъчинки отдолу ,не открих нищо и го пратих в Мост -гаранционен бе.Върнаха ми го със сменена клавиатура и преинсталирани драйвери и оттогава го нямам този проблем.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Отговор: Клавиатурата пише сама :)- как да я оправя

    Когато започне прозиволно да си клика буквата "q", натисни малко по-грубо същата буква и кажи спира ли да я повтаря.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #4

    Отговор: Клавиатурата пише сама :)- как да я оправя

    granity,то ясно,че format//C лекува вируси,ама голяма мотня и занимавка и намилане от страна на собственика(синокът).
    stenly,не ще да е механичен дерт,смених клавиатурата-пак също,даже и други символи "трака".По данни на ползвателя-не спира.
    Да не говорим,че не знам кой и какъв е драйвъра,та да пробвам с това.Опитах с някакъв от нета,ама не стана.
    Антивирусната(Security Essentials) не хваща нищо,но това не е показател,че няма вирус.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Отговор: Клавиатурата пише сама :)- как да я оправя

    Джони -Microsoft Essentials няма да ти е полезна , по-скоро nod32 - има си live scanner
    Това определено е проблем, но не забравяй е клавиатурата е само крайното устройство - това което приема командите е вътре на дъното. за по-сигурно да се предпазим от boot гадинки , при този проблем , опита ли да префлашнеш биос. Ако не си го правил и не си сигурен как става НЕ ГО ПРАВИ !!!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #6

    Отговор: Клавиатурата пише сама :)- как да я оправя

    Не съм го префлашвал биоса след проблема;иначе беше F3,минах на F9,но с програма,а не ръчно.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Отговор: Клавиатурата пише сама :)- как да я оправя

    По-скоро пробвай с някой "трепач" на malware от типа на malwarebytes.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #8

    Отговор: Клавиатурата пише сама :)- как да я оправя

    Ще ръчкам,ама винаги съм стигал до Формат//С:D.А тези драйвъри какви са,мотаят се из дивайз менажера.

    - - - Обновено - - -

    Момчета,"Essentials" хвана някакъв шит;сложих и "Malwarebytes",тя хвана 6 (единият от систем 32-любимо място за триене) и ще чакам юзъра да докладва,мрънка или да вземе да се научи как се инсталира Windqqqqqqqqowsqqqqqqqqqqqqqqqq...Опа,нищо не е станало!Е,те за това става дума:"Windqqqqqqqqowsqqqqqqqqqqqqqqqq"!


    - - - Обновено - - -

    Другото,което забелязах,че компа лудва като се появява това"qqqqqqqqqq":
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #9

    Отговор: Клавиатурата пише сама :)- как да я оправя

    Някъв тъп вирус е,който не можах да махна с разни програми и го излекувах с доктор Формат Цетов:D.

  12. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #10

    Отговор: Клавиатурата пише сама :)- как да я оправя

    USB клавира безжичен ли е? Питам, защото при мен на всеки 6-8 месеца, когато батериите се изтощят се наблюдава същият ефект. Трябваше ми време да налучкам кобинацията от нови батерии + рестарт.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #11

    Отговор: Клавиатурата пише сама :)- как да я оправя

    Цитат Първоначално публикувано от kalcheff1 Виж публикацията
    USB клавира безжичен ли е? Питам, защото при мен на всеки 6-8 месеца, когато батериите се изтощят се наблюдава същият ефект. Трябваше ми време да налучкам кобинацията от нови батерии + рестарт.
    Не,жична.Беше тъп вирус,който стартираше някакви процеси с яко товарене на проца и видеото и писане на "q".

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Вградена фурна Аристон се включва сама
    От ilape във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 15-10-14, 12:29
  2. Как се пише htaccess
    От Karadras във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 02-02-07, 12:12
  3. Как се пише сценарий за супер-екшън...
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 21-08-05, 05:09
  4. Как се пише cv?
    От breiii във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 21-03-04, 09:17
  5. Отговори: 10
    Последно: 02-01-04, 00:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе