Резултати от 1 до 13 от общо 13
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By glowndark

Има ли още реверс инжИнерчета тука, че ми требе една програмка да се пребори!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #1

    Има ли още реверс инжИнерчета тука, че ми требе една програмка да се пребори!?

    Требе емулатор на тапа да се направи, без разни пачвания и тем подобни.
    Не е българска и ще почерпя, но повече инфо на лични.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    Отговор: Има ли още реверс инжИнерчета тука, че ми требе една програмка да се пребори!?

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack Виж публикацията
    Требе емулатор на тапа да се направи, без разни пачвания и тем подобни.
    Не е българска и ще почерпя, но повече инфо на лични.

    Добави към черпенето и десет хилки и може да се намери мераклия!

  4. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #3

    Отговор: Има ли още реверс инжИнерчета тука, че ми требе една програмка да се пребори!?

    Еееее, ти пък! Те цените не се ли определят след като се запознае човек с раотата :D :D :D

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Отговор: Има ли още реверс инжИнерчета тука, че ми требе една програмка да се пребори!?

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack Виж публикацията
    Еееее, ти пък! Те цените не се ли определят след като се запознае човек с раотата :D :D :D
    Работата е ясна - хардуерна тапа! Ето една поучителна история:
    В зората на енергетиката се скапал генератор. Викат всякакви специалисти, ама генератора вибрира, бръмчи и не работи нормално. Още малко и ще излети от фундамента. Тогава извикали Тесла. Той поискал легло и храна за 24ч. След като слушал генератора един ден поискал чук. Донесли му го. Той ударил на едно място по генератора и той замъркал като коте.
    Поискал за работата 1000$. Собствениците се опънали: "Не е ли много за един удар с чук 1000$?" А той им отговорил: "Удара с чука струва 1$. Останалите 999$ са за това, че знам къде да ударя!".

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Отговор: Има ли още реверс инжИнерчета тука, че ми требе една програмка да се пребори!?

    не беше ли едисон?

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6

    Отговор: Има ли още реверс инжИнерчета тука, че ми требе една програмка да се пребори!?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    не беше ли едисон?
    Възможно е и да греша за името. Сигурен ли си за Едисон?

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #7

    Отговор: Има ли още реверс инжИнерчета тука, че ми требе една програмка да се пребори!?

    Незнам защо и аз съм на мнение, че изработването на индивидуален крак, няма да е по евтино от цената на лиценза...

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #8

    Отговор: Има ли още реверс инжИнерчета тука, че ми требе една програмка да се пребори!?

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Възможно е и да греша за името. Сигурен ли си за Едисон?
    Най-вероятно историята е фолклор, но звучи правдоподобно за всеки от тях.

  11. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #9

    Отговор: Има ли още реверс инжИнерчета тука, че ми требе една програмка да се пребори!?

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Незнам защо и аз съм на мнение, че изработването на индивидуален крак, няма да е по евтино от цената на лиценза...

    Случвало ми се е да плащам за изработка на крак повече от лиценз, само и само за да не ми извиват ръцете програмистите!
    Този пост е редактиран от backinblack; 04-02-13 в 15:34.

  12. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #10

    Отговор: Има ли още реверс инжИнерчета тука, че ми требе една програмка да се пребори!?

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack Виж публикацията
    Случвало ми се е да плащам за изработка на крак повече от лиценз, само и само за да не ми извиват ръцете програмистите!
    Кои програмисти създателите ли?
    Иначе е глупаво...
    За 999 лв в единия случай получаваш легален продукт, поддръжка, обновяване...
    За 999 лв в другия случай получаваш един крак, и нищо повече, ако софтуера се скапа - гориш, ако в него има дупка и всеки които иска си влиза през нея и ти прави бели - гориш(не може да ъпдейтваш)... Ако имаш някои дребен проблем, и ти трябва консултация, пак...
    tanatos одобрява това.

  13. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #11

    Отговор: Има ли още реверс инжИнерчета тука, че ми требе една програмка да се пребори!?

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Кои програмисти създателите ли?
    Иначе е глупаво...
    За 999 лв в единия случай получаваш легален продукт, поддръжка, обновяване...
    За 999 лв в другия случай получаваш един крак, и нищо повече, ако софтуера се скапа - гориш, ако в него има дупка и всеки които иска си влиза през нея и ти прави бели - гориш(не може да ъпдейтваш)... Ако имаш някои дребен проблем, и ти трябва консултация, пак...
    Така е на думи, но реалното е, че ако има проблеми не ти казват за да не те откажат и често с години не ги отстраняват щото имат други приоритети, а често едно като отстранят друго разбъзикват.
    Нали знаеш, че и аз имам малко представа кое как става и как е в този бизнес! Българските продукти които за специфичен пазар пък изобщо не ми се коментират!
    И точно на този софтуер който ми трябва, представителите за БГ са по-боси и от мен, пък ако знаеш само какво обслужване правят за една шапка пари........ ще избягаш на далече!

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #12

    Отговор: Има ли още реверс инжИнерчета тука, че ми требе една програмка да се пребори!?

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack Виж публикацията
    Така е на думи, но реалното е, че ако има проблеми не ти казват за да не те откажат и често с години не ги отстраняват щото имат други приоритети, а често едно като отстранят друго разбъзикват.
    Нали знаеш, че и аз имам малко представа кое как става и как е в този бизнес! Българските продукти които за специфичен пазар пък изобщо не ми се коментират!
    И точно на този софтуер който ми трябва, представителите за БГ са по-боси и от мен, пък ако знаеш само какво обслужване правят за една шапка пари........ ще избягаш на далече!
    Като изключим това, че не знам за кои софтуер става въпрос. Ми се струва почти невероятно това което казваш за поддръжката. Още повече, че щом софтуера е толкова сериозно заключен явно не е случаен...
    Българските представители са по-скоро търговци отколкото поддръжка... В 90% от случаите съпорта се прави от производителя, онлайн или чрез ъпдейти...

    и често с години не ги отстраняват щото имат други приоритети
    Един проблем като го видят потребителите, и като вземат да ти мрънкат, кои производител няма да го оправи...

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    Отговор: Има ли още реверс инжИнерчета тука, че ми требе една програмка да се пребори!?

    Темата е в нарушение на правилата на форума.
    Отделно, в този си вид е безполезна, ключ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Тука има - тука нема
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 12
    Последно: 31-05-12, 22:39
  2. Търся една DOS програмка - f.exe
    От cristo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 16-02-10, 14:12
  3. Отговори: 9
    Последно: 26-10-05, 19:52
  4. Тука има, тука нема... (Siemens ME45 alarms)
    От BerkStock във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 28-09-05, 18:16
  5. АДСЛ интернет - тука има, тука няма
    От Spectre във форум Технологии
    Отговори: 5
    Последно: 27-02-05, 22:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе