Резултати от 1 до 15 от общо 15

Delene na HDD bez format???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    20
    #1

    Delene na HDD bez format???

    Ne s1m siguren 4e taq tema e za tuk ama...



    Imam HDD Maxtor 40GB\7200 i sega e razdelen na

    c:-2,5gb i d:-35,8gb.

    Iskam da pitam dali moje da go razdelq na

    c:-5gb i d:-ostanaloto,bez da formatiram?Ako moje mnogo molq da mi kajete kakvo trqbva da napravq za6toto v taq 4ast s1m mnogo zle.

    Predvaritelno vi blagodarq!!!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #2

    Delene na HDD bez format???

    Намираш си Partition Magic и дерзай! Първо ДЕФРАГМЕНТИРАШ и двете части. После отделяш 2,5 ГБ от Д: като свободно място а после го прибавяш към С:

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    20
    #3

    Delene na HDD bez format???

    Много голямо благодаря Penta !!!!Спаси ме от сумати грижи![][][]

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    6
    #4

    Delene na HDD bez format???

    За нищо на света не бих ползвал Partition Magic страшно бъгава програма е тва прецаква хардовете!!! Ама тва си е мое мнение де много хора няма да се съгласят обаче на мене 5 години бачкане, проекти, музики, игри, пички 5 ГОДИНИ БРАТКО ми изчезнаха бах таз програмка скапана.... [!]

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #5

    Delene na HDD bez format???

    А не е ли виновно "Задклавиатурното Устройство" ?

  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #6

    Delene na HDD bez format???

    Абе стига с тоя Partition Magic бре, WIN XP си има вграден ХДД Менажер, който е къде къде по лесен за ползване и по сигурен

    Control Panel -> Administrative Tools -> Computer Menagement -> Disk Menagement

    и си готов

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    88
    #7

    Delene na HDD bez format???

    Напълно подкрепям Kayso.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #8

    Delene na HDD bez format???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">За нищо на света не бих ползвал Partition Magic страшно бъгава програма е тва прецаква хардовете!!! Ама тва си е мое мнение де много хора няма да се съгласят обаче на мене 5 години бачкане, проекти, музики, игри, пички 5 ГОДИНИ БРАТКО ми изчезнаха бах таз програмка скапана.... [!]



    <div align="right">оргинално мнение на ~Flameboy~</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    А ти да си чел случайно предупрежденията, които всяка програма от този тип дава - да архивираш всичко по-ценно, преди да правиш каквото и да е ??

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #9

    Delene na HDD bez format???

    и най-доброто може да се издъни а наистина според мен Partition Magic е най-доброто, между другото преди такива операции винаги се прави backup иначе трябва сам да си се сърдиш кат се прецака - лично мнение разбира се



    Kayso: ами ако човека не е с XP? [?][:D]

  12. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #10

    Delene na HDD bez format???

    Никой не може да ме накара да деля и форматирам пълен хард с нещо друго освен PM (8). С fdisk и под DOS единствено мога да деля и форматирам сама ПРАЗЕН хард, но не и други неща. Примерно с к`во ще си смените големината на клъстерите на 8Гб партишън, пълен с MP3-ки? Аз го направих с него!!!

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #11

    Delene na HDD bez format???

    Абе не съм ползвал инструмента на ХР ама сега като го разгледах - не виждам някакви големи възможности !!! Освен да изтрия целия логически дял !!!! ... Де Илия на кирия ?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    116
    #12

    Delene na HDD bez format???

    Хора хора - нали знаете "древната" максима: "Всяко нещо в компютрите може да се направи ПОНЕ по три начина".Това важи още повече за софтуера. Отминаха времената на уникалните програми и инструменти - сега има поне по 5 фирми, правещи софтуер за едно и също нещо. Признавам - привърженик съм на PM от мноогооо години. Не съм я използвам актвино, но ми е достатъчно да знам, че за такива неща си има лек и той е...(минути за реклама). В интерес на истината ми се наложи наскоро да ползвам РМ в два случая (а и не знаех, че ХР го има вградено... а има ли го??). В единият трябваше от един диск с един дял да заделя 4-5Gb за да инсталирам ХР, за проба (гейм-интернет клуб сме и ако не сте разбрали - щем не щем минаваме задължително на ХР, то вече минахме де). След това я скрих (това май не могат много програми да го правят) и в последствие я изтрих и присъединих свободното место към стария 1-ви партишън. И това с всичко инсталирано на диска. Ако някой си мисли, че е станало нещо - мне, не е ;"> Дори ако се бяха объркали устройствата - РМ6 има мапване на устройства и нямаше да има никакъв проблем. След това пък (е това е интересно) на марково РС с преинсталиран W2K трябваше да инсталирам Win98, защото се наложи да се работи със специализирана ДОС-овска програма, а не искаше по никакъв начин под 2К. Та се наложи да направя партишън, и то ПЪРВИ и то АКТИВЕН за да инсталирам Win98. Е, малко се изнервих с прехвърлянето на системните файлове за стартиране, но все пак стана - а някой да ми каже коя друга програма може това ? На всичкото отгоре - пак изтриване, "пребутване" на стария партишън като първи и присъединяване на свобондото место - и всичко това докато си пия кафето и гледам брояча на процеса!!! Какъв ли ми би бил живота, ако я намше РМ :">>



    ПС:Пристрастно мнение, признавам. Не държа да знам всички програми по света, но държа да знам поне една, която ще ми свърши работа някога. Апропо, някога ми попадна IBM Diskmanger или Formater - нямаше цена при форматиране на дискове за 10-20 сек. Изгубих я и не мога да я намерря - някой да знае нещо за нея ????

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    146
    #13

    Delene na HDD bez format???

    Мдаа, не всички са направили грешката да минат на ХР пук и аз лино не бих се доверил ма малките и меките за такава финна работа. ползвам РМ от доста време и нямам никакви проблеми до сега. Особенно харесвам дискетите дето ги прави за ДОС и могат да се ползват пълнофункционално навсякъде без да се налага инсталация. РМ ме кефи осхте от времето, когата се появи Вин 98. Тогава с вградения конвертор на Вина обарнах 2 ГБ диск от ФАТ16 на ФАТ32 за няколко часа (и май имах някви проблеми). а с РМ (3-та версия тогава) ми отне минути. Е какво повече да кажа освен, че и аз съм пристрастен

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    186
    #14

    Delene na HDD bez format???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А не е ли виновно "Задклавиатурното Устройство" ?



    <div align="right">оргинално мнение на Penta</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    хахахахахахахаххахх тва ма изкефи , хахахаха добре го нахока

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    63
    #15

    Delene na HDD bez format???

    Цитирам:Мдаа, не всички са направили грешката да минат на ХР Какво искаме да кажем че ХР е боклук????? Не съм съгласен!!!!! Колкото до РМ ползвал съм и 7 и 8 за мен по добро няма.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Format C:
    От LZ4 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 40
    Последно: 26-02-08, 11:00
  2. Format na Windows 98
    От ico_bg във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 20-01-06, 18:29
  3. .pdf format?
    От hypperion във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 20-04-04, 12:58
  4. Format c:
    От UFO във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 12-11-03, 15:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе