Резултати от 1 до 8 от общо 8

GetRight 5.0

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #1

    GetRight 5.0

    Не знам за вас, но при мен тоя даунлоад мениджър ми прави някви проблеми. Един файл стигне 99% и прекъсва свалянето. После му давам да резумне и показва, че файлът е свален. Но като го видя се налага да му сменям extension-а, щото е останал като GetRight.

    Само при мен ли е така или някой друг също го има тва нещо?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    212
    #2

    GetRight 5.0

    Ползвай FlashGet :P

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #3

    GetRight 5.0

    При мен върви засега абсолютно безпроблемно. Зная, че това няма да ти помогне особено, но ...



    >

  5. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #4

    GetRight 5.0

    Хммм, незнам защо така, пробва ли да преинсталираш ??

    А с бета версия ли си или с файналната, щото и аз до сега нямам абсолютно никакви проблеми. Пробвай да отвориш файла с "Open as" и тн.

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    GetRight 5.0

    GetRight при мен постоянно се дъни и ми скапва системата, а съм с добро ПЦ. И откакто преминах на FlashGet си нямам проблеми. Много съм доволен от FlashGet (Jet Car).

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #6

    GetRight 5.0

    Съгласен съм с petkov. Ползвай FlashGet- доста повече функции, по-бърз е и е по-стабилен.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    30
    #7

    GetRight 5.0

    Аз отначало бях с Download manager и той ми правеше същите проблеми като на теб Гетрайт. После преминах на Гетрайт, уж за по-добро, а то пак същото. От година насам ползвам Флашгет и нямам абсолютно никакви проблеми. И моят съвет е да минеш на него

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #8

    GetRight 5.0

    ами реших да го пробвам, след поредната издънка на GetRight, дори след като го преинсталирах. малко не мога да му свикна още, но има време.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. За GetRight 5 beta 5a
    От Pa3KaTaH във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 21-02-03, 15:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе