Резултати от 1 до 14 от общо 14

problemi s PC-to

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #1

    problemi s PC-to

    Еми проблема ми е 4е много забижа малко е бавен.PC-то ми е COMPAQ celeron1300mhz SDRAM128.s winME съм когато го зарежда ми пи6е "invalid code page specified" а когато го зареди "Erreur automation".Когато забие се размазжа на една страна екрана и ми6ката е едно 4ерно кжадра4е.Формата дали 6е из4исти проблемите.преинсталирал сум линдолса и пак е така.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    problemi s PC-to

    Сложи си XP. Що го мъчиш компака с тая боза Win ME

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    35
    #3

    problemi s PC-to

    Най-вероятно имаш проблем с видео картата.

    Опитай се да инсталираш XP. Той поне си хваща грешките.

    Друг вариант е да намалиш акселерацията на видеото от настройките на видеокартата.



    Успех

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    problemi s PC-to

    Отиваш на www.compaq.com и си сваляш оригиналните драйвери за твоята машина и нещата ще се оправят. Там има много добър суппорт за драйвери. Винаги е така с марковите машини.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    38
    #5

    problemi s PC-to

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">...преинсталирал сум линдолса и пак е така.



    <div align="right">оргинално мнение на GATER</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Как си го преинсталирал Вин-а.

    Предполагам (както всички Compaq) имаш Restore CD и CD с Операционната система(и) които имаш право да инсталираш. За да нямаш проблеми първо се пуска Restore CD-то, което прави разни работи (няма да ги изброявам, просто следвай инструкциите) между които и това да ти подготви всички необходими драйвери за избраната операционната система(и) (според модела на Compaq-a), та при инсталацията на ОС да нямаш грижи (после естествено можеш и да ъпдейтваш).

    Съветвам те при преинсталацията да спазиш тази последователност.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    49
    #6

    problemi s PC-to

    Преди време имах проблеми с едни компаци - не искаха да приемат никакъв "жълт" хардуер. Да не би във фирмата от която си го взела да са те прецакали. Истинските компаци по принцип не правят глупости

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #7

    problemi s PC-to

    kak da ti kaja RU-BOY , pich , tamun 3 mashini imah za 5 meseca predi da si napravia moia , IMENNO Compaq i dve HP , i BRATIA ZA BOGA NE KUPUVAITE MARKOVI MASHINI!!!!!

    Tova e NAI NAI NAI NAI NAI goliamata greshka... POVIARVAITE MI.. kupih edin Compaq i ne govoria za bokluk s P4 на 2.4GHZ s 512ram i kakvo li ne samo videoto beshe na dunoto ama si vika OK e , shte vzema edna karta i problema e reshen , HORA KATO KUPIH KARTATA I TRUGNAH DA IA SLAGAM NIAMASHE AGP PORT PREDSTAVIATE LI SI NA DUNO ASUS? E ZA DA SPESTIAT 0.0000001'c teia pedalcheta ne biaha slojili AGPto.... kakto id a e kupih si MB MSI normalno , kupih is CASE , shtoto beshe pulen bokluk tiahnata , kupih zahranvane , zashtoto PREDSTAVETE SI NA TAIA MASHINA ZAHRANVANETO BESHE 250W e ... tva beshe s markovite.. sega si pravia na men i priatelite samo computrite...

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #8

    problemi s PC-to

    A za restore CDtata na teia bokluci ne iskam da govoria ... egati ..... moia e s 5CDta i na vsiako sum se muchil po moje bi 10na minutki da zahape che e RESTORE CD N*** edi koi si... a kato si slojih piratskoto XP na novata JULTA sgolbena ot mene mashina dosega ne sum imal CD koeto da mi otkaje.... taka che BRAND COMPUTERS SUCKS!!!!!!!!!!!

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #9

    problemi s PC-to

    и аз вече съм на мнение че маркова машина за домашни нужди не ти триабва,ма аз като си го купувах ми вкараха добра оферта за циалата конфигорациа и затова

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #10

    problemi s PC-to

    А защо не пробваш дали 98 ще ти прави проблеми? МЕ-то е 100% кочина така че няма да се учудя ако се оправи с 98! Пичове добре ти казват да си сложиш ХР ОБАЧЕ то направо ще ти убие цомпа!

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #11

    problemi s PC-to

    аз сега съм с 98

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #12

    problemi s PC-to

    аз сега съм с 98 а за ХР-то требжа да си сложа оште рам?

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #13

    problemi s PC-to

    Аз нещо не разбрах сега ти прави проблеми с 98 или / и с МЕ? Относно рамта поне 256 за да ти е мирна главата!

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #14

    problemi s PC-to

    еми незнам защо ми прави провлема и аз това питам


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Problemi s Dir.bg
    От trastikata във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 14-05-03, 15:17
  2. Problemi s MSI KT4 Ultra
    От koleto във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 20-01-03, 18:55
  3. problemi s LAN
    От kaktyc във форум Мрежи
    Отговори: 20
    Последно: 08-12-02, 15:06
  4. Problemi sus zvuka
    От DJLIAN във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 06-10-02, 01:13
  5. problemi
    От JEITY във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 22-04-02, 11:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе