Резултати от 1 до 9 от общо 9

Помогнете! Ъпдейтнах драйвър за БИОс, както ми препоръча Тошиба и уиндоса не тръгва никак!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    20
    #1

    Помогнете! Ъпдейтнах драйвър за БИОс, както ми препоръча Тошиба и уиндоса не тръгва никак!

    Нито под сейф-мод, нито като последни някакви конфигурации... Нищо!
    Когато го ъпдейтвах ми изписа някакъв Игор Павлов и малко се поусъмних, но все пак.... е от сайта на Тошиба. Даваше ми, че стария ми БИОС бил версия 1.7, а новия ъпдейт е с 2.2...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #2

    Отговор: Помогнете! Ъпдейтнах драйвър за БИОс, както ми препоръча Тошиба и уиндоса не тръгва никак!

    как да ти помогнем човек .. дори не разбрахме за какво става дума лаптоп ли е телевизор ли ... и защо го ъпдейтна проблем ли имаше

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    239
    #3

    Отговор: Помогнете! Ъпдейтнах драйвър за БИОс, както ми препоръча Тошиба и уиндоса не тръгва никак!

    Игор Павлов е човека който стои зад 7z архиватора, ама ти какво ъпдейтна? По думичката"уиндоус" разбирам че е някакъв лаптоп. Ама по това описание на проблема иаз влизам в глуха защита.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Отговор: Помогнете! Ъпдейтнах драйвър за БИОс, както ми препоръча Тошиба и уиндоса не тръгва никак!

    сега влез в биос и избери че хард диска е в режим IDE , а сега е в AHCI

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    20
    #5

    Отговор: Помогнете! Ъпдейтнах драйвър за БИОс, както ми препоръча Тошиба и уиндоса не тръгва никак!

    Привет! Отговарям- става дума за лаптоп Тошиба сателит л 300. Защо го ъпдейтнах... Ами вероятно от липса на опит. Лаптопа си работеше чудесно.Исках да мунаправя снимка и реших да ъпдейтна драйверите иот сайта на тошиба ми предложиха за конкретния модел дадени драйвъри и аз хоп на първия и до там! Сега ще пробвам с Биоса.

    - - - - - - - - - -

    Sata Controler Mode -AHCI.
    Какво да го правя сега?


  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #6

    Отговор: Помогнете! Ъпдейтнах драйвър за БИОс, както ми препоръча Тошиба и уиндоса не тръгва никак!

    Цитат Първоначално публикувано от lakshmi_mt213 Виж публикацията
    Sata Controler Mode -AHCI.
    Какво да го правя сега?
    Смени го на IDE

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    20
    #7

    Отговор: Помогнете! Ъпдейтнах драйвър за БИОс, както ми препоръча Тошиба и уиндоса не тръгва никак!

    Момчета! Всичко е наред вече! Благодаря ви много!

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #8

    Отговор: Помогнете! Ъпдейтнах драйвър за БИОс, както ми препоръча Тошиба и уиндоса не тръгва никак!

    мда ама колегата "благодаря" не пие

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    20
    #9

    Отговор: Помогнете! Ъпдейтнах драйвър за БИОс, както ми препоръча Тошиба и уиндоса не тръгва никак!

    Няма емотикони "Бира" или "Каквото пие Колегата" И все пак- Благодаря и хубав ден! Малко, но наистина от сърце!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем - не зарежда Уиндоса /ХР/
    От piron45 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 02-08-13, 03:14
  2. Проблем с уиндоса!
    От dj_didaka във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 20-08-09, 17:06
  3. Amilo L1300 не тръгва повече - счупен биос...?
    От musketeer във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 21-06-09, 10:25
  4. Asus 8420 - не е никак зле!
    От medunski във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 18
    Последно: 29-12-02, 12:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе