Резултати от 1 до 12 от общо 12

PDF kopirane

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    78
    #1

    PDF kopirane

    Kak moga da si konventiram PDF fail v tekst. Imam edin takav fail no oba4e ne mi dava vazmojnost da markiram teksta da go kopiram. No v infoto na faila mi kazva 4e e pozvolena tazi vazmojnost. Ne6to ne e prevyrnat v tekst li. Moje bi prestavlqva snimka samo. Ili ako ima vamojnost da si izvleka stranicite kato snimki i posle da gi hvyrlq na FineReadera....

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    PDF kopirane

    Значи като странициде могат да се направят като снимки със Фотошопа. А иначе ако имаш пълния акробат трябва да може да се селектва текста. То май и със рийдъра ставаше. Иначе това със фотошопа и finereadera съм го правил и става много хубаво.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    22
    #3

    PDF kopirane

    finereader 6.0 pro moje da chete direktno .pdf files bez da e neobhodimo da pravish snikmi s photoshop


  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    78
    #4

    PDF kopirane

    Ave nali az FineReadera izpolzvam ama mi kazva 4e PDFa ne e korekten ne6to. Ave mnogo stranno. Vse edno 4e sa samo snimki stranicite

  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #5

    PDF kopirane

    абе той PDF-а не че не е коректен ами май му е сложена забрана за text selection :Р

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    78
    #6

    PDF kopirane

    Ave vsi4ko e razre6eno v documenta. No mai nqma da moga da naprabq kakvoto iskam

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #7

    PDF kopirane

    Май нещо се бъркаш, приятел.

    FineReader няма какво да ти каже за PDF-а. Той просто трябва да разпознае screenshot нс страницата, направен с PrintScreen.

    Отваряш си file-a с ACROBAT Reader, правиш снимка на страницата с PrintScreen, отваряш си FINEReader и отваряш снимката на страницата...Оттам нататък знаеш как.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    78
    #8

    PDF kopirane

    Ave nie ne6to ne moje da se razberem. Zna4i az ot Acrobata vijdam 4e vsi4ki 'opcii' sa razre6eni na PDFa (print, copy text...)

    Taka sas PrintScreen stava ama 600 stranici ne mi se igrae edna po edna da gi obrabotvam

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    PDF kopirane

    Аз пробвах при мене. Директносе отваря PDF-a във Finereader-a и ти го разчита текста.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    48
    #10

    PDF kopirane

    Значи и аз пробвах с Finereader-a и стана, ама само с 6.0 ,иначе имам инсталиран и 5.0, но при опита с 5.0 ми дава точно че е некоректен формат. А иначе наистина може да се селектира в PDF, но трябва да имаш Аcrobat 5.0, който е reader i writer, мисля че при инсталацията те питаше дали да инсталира и writer-а. Това е от мен, men. Сигурно си много по-навътре в нещата от мен, но си позволявам да пиша, защото ми се е случвало да се забатача и да търся проблема много надълбоко, а той да е елементарен.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    63
    #11

    PDF kopirane

    CorelDraw отваря PDF фаилове.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #12

    PDF kopirane

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Значи и аз пробвах с Finereader-a и стана, ама само с 6.0 ,иначе имам инсталиран и 5.0, но при опита с 5.0 ми дава точно че е некоректен формат. А иначе наистина може да се селектира в PDF, но трябва да имаш Аcrobat 5.0, който е reader i writer, мисля че при инсталацията те питаше дали да инсталира и writer-а. Това е от мен, men. Сигурно си много по-навътре в нещата от мен, но си позволявам да пиша, защото ми се е случвало да се забатача и да търся проблема много надълбоко, а той да е елементарен.



    <div align="right">оргинално мнение на mike_bg</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    цъ Има акроабт има и акробат ридър. в случая трябва акробат. за справка разликата е около 10 пти в обема на инсталацията

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Kopirane na XP djalove
    От decho във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 19-05-03, 10:49
  2. Software za pobitovo kopirane mi trqbva
    От Pav4o във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 17-08-02, 06:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе