Резултати от 1 до 3 от общо 3

zvukov problem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    4
    #1

    zvukov problem

    Zdraveite,

    dano problema da ne vi se stori sme6en(ot skoro imam komp#252;tar), no na men mi s4upi nervite. Danoto mi e ASUS A7V8X , kolonite sa CREATIV Inspire 4.1 4400, polzvam XP-Professional.problemat e , 4e niama zvuk na zadnite koloni kogato puskam film ili musica,no sa6tevremenno na speaker testa kato probvam ima.ve4e niakolko pati preinstalirah draiverite no pak ni6to. moze li niakoi da mi podskaze kade sam opleskal ne6tata?

    MERSI PREDVARITELNO!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #2

    zvukov problem

    има няколко варианта.. първия е че не си превключил уин-а на Съраунд става в мултимедиа аплета на контрол панел. -> това кара уин-а да не поддържа по подразбиране Съраунд.. което пък кара другите програми да си мислят че ще използваш Стерео. И ако самата програма не поддържа Съраунд няма да чуваш сателитите, а от тестовете ще работи идиално.. Друг проблем е при филмите.. там просто самия филм трябва да има AC3 кодиране на звука щото това е засега единствения 5.1 съвместим..

  4. Novice
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    4
    #3

    zvukov problem

    ne, naglasil sam go na surround i probvah s vsikakvi playeri (powerdvd vklu4itelno) no rezultata si e sa6tia.vazmozno li e (ako vaob6te sa6testvuvat takiva)jumperite za audio na danoto da ne sa slozeni kakto triabva?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. BIG FAT PROBLEM :(
    От roL4xX във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 20-04-06, 14:49
  2. WD - problem
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-06, 08:58
  3. XP problem
    От paco във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 13:18
  4. WIn XP Problem
    От LinuxLoader във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-03, 00:06
  5. problem s P4
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 19
    Последно: 29-04-02, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе