Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

Антивирусна - КОЯ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #1

    Антивирусна - КОЯ?

    Треба ми някоя антивирусна, която да е надеждна и да не иска много системни ресурси. Нортон-а(2003) ми се вижда тромава. QuickHeal, Kaspersky, RAV стават ли?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Антивирусна - КОЯ?

    Ползвам Norton Antivirus Corporate Edition и не мога да кажа че е тежка, зависи на каква конфигурация искаш да върви. Kaspersky си е "класика в жанра", за RAV се чуха много хубави неща напоследък. Абе защо не използваш търсачката на форума? Има доста писано по въпроса. А и, да ти кажа ли, въпрос на това с коя програма е свикнал човек. Най-важното е редовно да се обновяват дефинициите, че иначе... имаше тук наскоро оплаквания

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #3

    Антивирусна - КОЯ?

    F-prot ako искаш нещо "леко"



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Треба ми някоя антивирусна, която да е надеждна и да не иска много системни ресурси. Нортон-а(2003) ми се вижда тромава. QuickHeal, Kaspersky, RAV стават ли?



    <div align="right">оргинално мнение на Raziel</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #4

    Антивирусна - КОЯ?

    ами да ти кажа аз ползвам AVG 6.0 излови ми два "троянеца" и нещо друго но не помня точно какво. Много сам доволен и не е "тежка".

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #5

    Антивирусна - КОЯ?

    mxkolev po princip i az bqh dovolen ot AVG dokato ne se naloji da izpolzvam dosovskiq variant na programata t.e. tool-a kojto bi trqbvalo da chisti.. samo che toi ne chisti.. nishto ne chisti samo kazva imate tolkova virusa tam i tam.. ama tova da tragne da gi chisti.. ot to e mnogo slojno..



    /otnovo sajalqvam za kirilicata ama v momenta sam na rabota i nqmam vreme .. vsashtnost neznam ne se setih pak tarsa opravdaniq/ a inache RAV si e veche novata klasika v janra

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #6

    Антивирусна - КОЯ?

    www.bitdefender.com

    аз това ползвам и съм много доволен

  8.  
     
  9. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #7

    Антивирусна - КОЯ?

    Поради естеството на работата си ми се наложи да пробвам доста програми с течение на времето...за Norton Antivirus Corporate Edition лоша дума не мога да кажа, но...Slero-точно проблема с конфигурацията ме кара да пробвам какво ли не...Служебната ми кошничка се души от какво ли не...и просто не става за слаба машина...за сега след Kaspersky май ще се ориентирам към AVG...абе с две думи антивирусната си зависи наистина преди всичко от конфигурацията...е и личния вкус донякъде ;о)навременни ъпдейти се пускат вече почти за всичките...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #8

    Антивирусна - КОЯ?

    Не знам дали Kаspersky е класика в жанра или не, обаче какви вируси ми допусна в компютъра, не е истина[!] Нищо, че всеки ден се update-ва. Сега си минах на AVG, с която бях преди няколко месеца и си бях много доволна - лека, лесна за работа и докато съм била с нея не съм имала никакви проблеми[]

  11. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    144
    #9

    Антивирусна - КОЯ?

    Аз също ползувам AVG и съм много доволен. Преди това ползувах Norton Antivirus до момента, в който ми каза че имам бацили по компютъра, но не можа да ги махне. AVG ги намери и ги изяде!!! [:D]

    Впрочем темата е доста обсъждана във форума ... Потърси и ще прочетеш доста коментари.[]

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    60
    #10

    Антивирусна - КОЯ?

    тази AVG не е никък лоша харесва ми че не е натоварваща а дали е надежна колкото Nothon i McAfree

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    39
    #11

    Антивирусна - КОЯ?

    Norton spored men nai-dobre, moje da teji malko, no nali trqbva sigurnost vse pak.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #12

    Антивирусна - КОЯ?

    И аз ползвам AVG - при това в цялата мрежа(65 компютъра). Лека програма, с удобни възможности за автоматично обновяване. Модула за прихващане на вируси от Outlook Express е слаб - пропуска някои скриптове а това определно не е малък неостатък. При мен обаче клиентите ползват уеб базирана поща, така че това не ме касае. Все пак за безплатен продукт програмата е просто чудесна, а дори и комерсиалните им заглавия са примамливо евтини, което ме кара да се замислям дали да не си ги закупя.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    60
    #13

    Антивирусна - КОЯ?

    значи ако не ползвам Outlook Express няма да имам проблеми с вируси аз така или иначе не го ползвам просто Nothona ми затормозява компа и си тъсря лека и добреа антивирусна програма

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #14

    Антивирусна - КОЯ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не знам дали Kаspersky е класика в жанра или не, обаче какви вируси ми допусна в компютъра, не е истина[!] Нищо, че всеки ден се update-ва. Сега си минах на AVG, с която бях преди няколко месеца и си бях много доволна - лека, лесна за работа и докато съм била с нея не съм имала никакви проблеми[]



    <div align="right">оргинално мнение на Sunny</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Колко се update-ва всеки ден, не знам... ама си спомням, че имаше един момент, в който дефинициите ти бяха на преклонна възраст (4-5 дни, ако се не лъжа)

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #15

    Антивирусна - КОЯ?

    Еххх, любими теми и въпроси...

    На тоз въпрос еднозначен отговор не може да се даде. Все едно да питаш каква кола да си купиш...

    Ми зависи от предпочитания, средства/ресурси и лични знания/възможности...

    Лично моя избор е f-prot... и от както се помня - проблем с вируси не съм имал!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Антивирусна програма
    От brumba във форум Общ - софтуер
    Отговори: 38
    Последно: 26-05-10, 01:28
  2. Антивирусна
    От brols във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 22-03-09, 01:46
  3. Най-добра Антивирусна?
    От funkyfresh във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 09-06-04, 01:13
  4. Коя антивирусна е най-добра
    От glarus във форум Общ - софтуер
    Отговори: 38
    Последно: 11-03-04, 22:40
  5. Антивирусна програма ?
    От Ofink във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 03-08-02, 16:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе