Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 39

Антивирусна програма

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    61
    #1

    Антивирусна програма

    Кажете коя е най-добрата антивирусна програма според вас и дайте аргументи.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #2

    Re:Антивирусна програма

    Най-добрата за последните тестове - http://www.virusbtn.com Иначе може да тестваш и сам да прецениш...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #3

    Re:Антивирусна програма

    Панда Облак (не се хили - щото спазвам правилата и пиша на кирилица), аргументи няма да ти давам щото е без пари (а нали знаеш приказката за харизаният кон ...), ама ако все пак си капризен може да ползваш и тази на Майкрософт, тя също е без пари (само дето коня от харизан става на троянски)...

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re:Антивирусна програма

    Трудно е да се лаже коя е най-добрата антивирусна. Това постоянно се променя. Им аконкуренция и всеки гледа да е първи.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #5

    Re:Антивирусна програма

    Comodo - безплатна.
    Иначе Avast

    Eто и малко четиво за Панда та /Облак/ : http://forum.setcom.bg/index.php/topic,41976.0.html

    Вчера си казах я да я пробвам , ама при инсталация взе да ми иска да деинсталирам Аваста. Като знам какво тежко и бъгаво изчадие беше Пандата , а не мерси нека друг да я тества.Ако има поне 100 положителни мнения може да се позамисля.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #6

    Re:Антивирусна програма

    от вчера сложих новата антивирусна на майкрософт - Microsoft Security Essentials. безплатна е (стига да минеш валидацията за "истинско" копие на уиндоус), доста лека, приятен интерфейс, сега остава да видим как ще се представи. след около седмица бих ти я препоръчал

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #7

    Re:Антивирусна програма

    Облака на Панда излезе преди 3-4 седмици от бета, аз го ползвам в няколко малки бизнеса тестово, имаше малки проблеми че се зарявяше надълбоко в инсталационните процеси/файлове и не можеше да приключи инсталацията успешно (disable/enable fix), друг проблем беше че при старт на компютъра изискваше връзка с интернет твърде рано и дисплейваше "Slow scan due to internet connection", но клиентите не са се обаждали да рипортват проблеми така че сигурно вече е оправено, беше класиран като 98% top score PC world free antivirus clients top chart. Много лек и приятен клиент (virus/malware) без да е излишно подозрителен като новото AVG.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    28
    #8

    Re:Антивирусна програма

    ND32 - 2.70+Lavasoft(понякога). Това е комбинацията засега, ако щете вярвайте. Изпитано на повече от 1000 компa. Забравете S&D и другите подобни. Реклама: NOD32 2.70, Avastxxx, Pandaxxx, McAfee(Stinger, питай Google за сегашните вируси), а пък на сайта http://f-prot.com/ може да се провери за последните версии на вирусите, и как да ги махнеш ръчно. Реклама: Много е Важно да изпозлвате NOD32-v2.70. Има го в всички торенти. Не се залъгвайте с по- новите версии. Свалете го. Това работи. Малко по-късно, ще ви дам адрес за AdWare(Lavasoft).Намерете си NOD32-2.70 и ако не може да се ъпдейтва ще ви дам адрес:

  11. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #9

    Re:Антивирусна програма


    ХаХаХа.. Това беше жестоко!

  12. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #10

    Re:Антивирусна програма

    мдааа много яко, бравос развесели галерията

    Инак по темата.
    Аз ползвам, от известно време, Norton Internet Security 2009, и не ме е срам, да го кажа

  13. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #11

    Re:Антивирусна програма

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange
    мдааа много яко, бравос развесели галерията

    Инак по темата.
    Аз ползвам, от известно време, Norton Internet Security 2009, и не ме е срам, да го кажа
    би ли казал какво иска от гледна точка на хардуер, че с последният нортон 2004 с който съм се занимавал харчеше ресурси колкото фотошош

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #12

    Re:Антивирусна програма

    Цитат Първоначално публикувано от glarus
    би ли казал какво иска от гледна точка на хардуер, че с последният нортон 2004 с който съм се занимавал харчеше ресурси колкото фотошош
    ами не знам, не съм го засичал изобщо, инак намирам, че е много по лек от предишните версии, и доста ефикасен.
    Моята версия е пробна, за 3 месеца, която върви със CD-то на дъното ми, за туй просто го сложих, да го пробвам и съм доволен.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    111
    #13

    Re:Антивирусна програма

    Цитат Първоначално публикувано от glarus
    би ли казал какво иска от гледна точка на хардуер, че с последният нортон 2004 с който съм се занимавал харчеше ресурси колкото фотошош
    Нортона е една от най-леките заедно с Есет, ползвам я от година -сега съм с версия 2010, за мен тя е еталон : лека , ефикасна и недосаждаща

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #14

    Re:Антивирусна програма

    В интерес на истината чичко Нортън не съм ползвал от няколко години , наблюденията ми бяха , че с всяка следваща версия става все по тежка и тромава. От тогава си ползвам Аваст и с малки забележки не мога да се оплача.

  18. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #15

    Re:Антивирусна програма

    На лаптопа съм с Avast от 3 години и никакъв проблем.
    От известно време съм сложил на 15-на от компютрите в мрежата Panda Clouds и за сега се справя много добре.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. проблем с антивирусна програма
    От hotcool8 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 22-09-08, 18:25
  2. Безплатна Антивирусна програма
    От IvO™ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 05-01-07, 12:30
  3. антивирусна програма за nokia 6600
    От varta във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 07-09-04, 17:57
  4. Кажете добра антивирусна програма
    От spun във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 30-12-03, 16:37
  5. Антивирусна програма ?
    От Ofink във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 03-08-02, 15:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе