Резултати от 1 до 10 от общо 10

daite progrma za

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    61
    #1

    daite progrma za

    Търся програма за запис на вече затворени дискове

    Помогнете


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #2

    daite progrma za

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Търся програма за запис на вече затворени дискове

    Помогнете





    <div align="right">оргинално мнение на genhack</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote"> защо не опиташ с НЕРО аз съм правил запис на ЦД след като ми показва че нама фрее пространство ! може да се получи и при тебе !!!

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    daite progrma za

    От моя опит мога да кажа, че ако се ползва стандартна програма за запис се губи предишната част (запис) и дисково пространство за сметка на минималното останало. Но това е частен случай, зависи от програмата за запис.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    61
    #4

    daite progrma za

    все пак кажете името на програмата ако може качете я

    защото съм чувал че има програми за отваряне на затворени дискове










  6. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #5

    daite progrma za

    Попринцип Неро Бърнинг Ром 5.5+ има опция да отваря сесиите на RW дискове но за R дискове не знам такава!

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    daite progrma za

    нито съм чувал, нито виждам начин да се отвори веднъж финализиран cd-r. ако ти е прецакан от предишен запис и не иска да добавя, въпреки, че има свободно място, можеш да го форматираш като direct cd, и след това да добавяш. губиш грубо около 20 mb при форматирането, но поне можеш да използваш остатъка. иначе повтарям, затворен диск не мисля, че може да се дозапише...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #7

    daite progrma za

    И аз не съм срещал никъде информация, че веднъж затворен CD-R може да се дозаписва. Даже и в Nero e записано след Finalize CD(No further writing possible!).



    Ако случаят е друг може да има и друг вариант на решение!!!

  10. Agi
    Agi е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    17
    #8

    daite progrma za

    Попринцип Неро Бърнинг Ром 5.5+ има опция да отваря сесиите на RW дискове но за R дискове не знам такава!





    i az ne sam chuvala za R

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    109
    #9

    daite progrma za

    Абе хора " такова животно нема и нема и да има " . Да дозапишеш CD-RW да , но CD-R никога .

  12. Agi
    Agi е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    17
    #10

    daite progrma za

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе хора " такова животно нема и нема и да има " . Да дозапишеш CD-RW да , но CD-R никога .



    <div align="right">оргинално мнение на Crazy_hatteR®</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Zashto CD-R moje da se dozapishe NP stiga da ne e zatvoreno pri zapisa. No da go triesh za da zapisvash nestava opredeleno.[]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Daite mi savet
    От ULTRAS във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 30-08-02, 14:09
  2. daite ideia
    От az_ne_znam във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 05-08-02, 10:57
  3. Please daite mnenie..
    От bear във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-02, 14:14
  4. daite sub za Amerikan pie 2
    От mitak във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 12-11-01, 10:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе