Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

как да пратя FAX ?!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #1

    как да пратя FAX ?!?

    имам ПЦ интернет и ....... ! какво ми е необходимо да пратя факс по интернет ?!?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #2

    как да пратя FAX ?!?

    за да пратиш факс ти е необходим модем и телефонна линия не интернет. Факс машините не са свързани в интернет принципа е следния : единия факс избира номера на другия предава данните другия ги приема и печата тъй като модема може да "говори езика на факса" чрез компютъра може да изпращаш документи но пак трябва да избереш номера на факса

  4. Gadget
    Guest
    #3

    как да пратя FAX ?!?

    Модем и факс програма като WinFax например. Без модем номера няма за стане, ако си с LAN, щото все пак получаващият факс трябва да бъде набран отнякъде



    P.S. Докато пишех и някой ме е изпреварил

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #4

    как да пратя FAX ?!?

    ok ! imam modem ! t.e moga da pratq fax ako ima neobhodimiq software ?!? w BG tova vazmojno li e ?????

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #5

    как да пратя FAX ?!?

    maleee ! ne 4eta vnimatelno mai i barzam ne znamza kade ..... ! 10x za infoto vse pak !

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #6

    как да пратя FAX ?!?

    Все си мисля, че и по Интернет могат да се пращат факсове. Пробвай например:

    http://www.burnham-on-sea.co.uk/fax.html

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    как да пратя FAX ?!?

    Аз съм пробвал по интернет да пратая факс ама нищо не се прати.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    221
    #8

    как да пратя FAX ?!?

    Ако си с windows 2000 или XP не ти трябва допълнителен софтуер - можеш да използваш fax service. На мен един път ми се наложи да пращам факс и стана.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #9

    как да пратя FAX ?!?

    Някой знае ли къде мога да намеряна Win Fax Pro 10 която поддържа и Вин ХР и от къде мога да си я дръпна.

    Или някоя друга такава Факс програма която да работи под вин ХР.

    Мврси предварително

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #10

    как да пратя FAX ?!?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Някой знае ли къде мога да намеряна Win Fax Pro 10 която поддържа и Вин ХР и от къде мога да си я дръпна.

    Или някоя друга такава Факс програма която да работи под вин ХР.

    Мврси предварително



    <div align="right">оргинално мнение на _JaZa</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">XP има вграден софтуер за пращане на факс !

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #11

    как да пратя FAX ?!?

    mxkolev - дай малко повече инфо как се казва и така нататък и къде мога да го намеря.


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #12

    как да пратя FAX ?!?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ако си с windows 2000 или XP не ти трябва допълнителен софтуер - можеш да използваш fax service. На мен един път ми се наложи да пращам факс и стана.



    <div align="right">оргинално мнение на varbancho</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">_JaZa не го знам каде е тоя fax servisce но може да се прати от word съответния документ ! file -> send to -> fax recipient

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #13

    как да пратя FAX ?!?

    да ама на мен не ми трябва само от ворд а и пдф файлчета и така нататак да получавам и други такива

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    221
    #14

    как да пратя FAX ?!?

    Гледай сега... По подразбиране уиндоуса инсталира факс принтер. Можеш да го видиш в Start - > Settings -> Printers. С негова помощ можеш да пращаш факсове от всяка една програма просто като дадеш print и избереш този принтер. След това уиндоуса те пита за номера, на който да изпратиш факса и т.н. Когато използваш услугата за пръв път уиндоуса ще те пита дали да приема автоматично факсове или не - т.е. дали като звънне телефона модема да отваря автоматично линията или не. Ако ползваш домашния си телефон отговаряш с "не". Това е.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #15

    как да пратя FAX ?!?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Гледай сега... По подразбиране уиндоуса инсталира факс принтер.

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    E при мен не беше по подразбиране и затова си го инсталнах от

    Add or Remove Programs - Add/Remove Windows components - след това щракнах на отметката за факсове дадох няколко пъти некс и готово вече може да се открие факса на

    Start- Programs - Acsesoaries - Comunications - Fax - Fax Console .

    Това е ако ти се налага да дадеш факс сигнал.

    10х Варбанчо за инфото. ама мен повече ме интересува ако знаеш каде мога да си намеря Вин Факс Про 10 ЗА ВИН ХР. (Това е на симантек.)

    Щото има повече дивотии от факса на ХР-то .

    [:D][]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе