Резултати от 1 до 8 от общо 8

Kакъв Софтуер ми трябва?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #1

    Kакъв Софтуер ми трябва?

    Сега ще задам може би най-странния въпрос в целия форум. Да обясня накратко от какво имам нужда, за да може някой добър човек да ми каже, с какво мога да го постигна.



    Какъв трябва да е резултатът: Програма, exe файл, който да зарежда в пълен екран, под Windows, да се зареди изображение, картина - статична. Върху тази картина, да могат да се сложат бутони (както в web) които да извикват текст от отделен файл, който да се появява върху част от изображението. Да го наречем по друг начин. Сайт. Навързани интеренет страници с иерархия, които обаче да не се зареждат в IE а да се стартират самостоятелно на абсолютно пълен екран. Иначе предвижването да става като в web с линкове към отделни структури. Подобни неща са стартовите програмки на много от Компактдисковете, които се разпространяват със списания. Менютата, информацията в тях...



    Та интересува ме какви програми са в състоятние да сътворят такова нещо.

    Още веднъж се извинявам, за крайно лаишкия въпрос, но... трябва да попитам.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #2

    Kакъв Софтуер ми трябва?

    Ами на мен на ФЛАШ ми мирише.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #3

    Kакъв Софтуер ми трябва?

    Това, за което питаш - най-добре става наистина с Flash или Director.



    Преди време питах и аз във форума, потърси с autoplay или autorun, във форума има два поста.

    Има доста по-лесни от горните две програми (можеш да намериш в по-известните сайтове за софтуер всякакви разновидности), но те те ограничават в различна степен.



    <font color="blue">offtopic//

    Преди няколко месеца в сп. Софтуер имаше преглед на няколко такива програми, като за едната пишеше, че те я ползват, ако те интересува, ще намеря броя и ще ти ги кажа точно</font id="blue">

  5. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #4

    Kакъв Софтуер ми трябва?

    Ma zashto si misla che tui nqshto osven s Flash moe da stane i s nekoi i drug soft za sazdavane na e-book (takviz dosta ima).

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #5

    Kакъв Софтуер ми трябва?

    Ще съм изключително благодарен на Jenny ако ме информира за коя точно програма става дума в списание Софтуер. И аз мисля, че с Director ще стане, но това си е една дооста сложна програма. Предпочитам да се поразтърся за нещо по-елементарно, преди да седна да изучавам програмата на Macromedia. Колкото до e-book там съдържанието неможе да се редактира динамично и неможе да се направи толкова интерактивно.

  7. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #6

    Kакъв Софтуер ми трябва?

    Мисля че това може да ти помогне:

    http://www.pcworld.bg/public_html/in...senum=7&id=288

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #7

    Kакъв Софтуер ми трябва?

    След като се поразрових из старите броеве на списанията си, установих следното:



    1. Прегледът на програмите е в PC World, бр.7/2003, линкът към електронния вариант е даден от ХАН по-горе. (Между другото техните дискове са правени с Director)



    2. Обещаният брой на сп.Софтуер е 4/2003, програмата е SWFKit, с описание: "по-достъпен и лек аналог на Macromedia Director, служи за изработка на специални потребителски приложения...напр. "шапки", като тази на нашето СД, рекламни клипове и скрийнсейвъри " и т.н. (извинявам се за цитата, но поех ангажимент [])



    Whiskey, така става, човек като чете безразборно [] Надявам се това, както и линкът от ХАН да ти помогне.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #8

    Kакъв Софтуер ми трябва?

    Много благодаря за бързото отзоваване и специално на Jenny. Относно Директора, намерих една много удобна и според мен не чак толкова сложна за овладяване програмка - Multimedia Builder. Ще проверя и тази swfkit, но мисля че МВ е по-добра. Основните неща които ми трябват програмата ги има. Проблема сега е как ще я заучавам. Преравям интернет за помощни материали за тази програма. Още веднъж благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Трябва ми виртуален CD-ROM!!!
    От Djniki във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 07-08-04, 12:35
  2. Kакъв Instant Messenger ползвате?
    От MAKAPOB във форум Анкети
    Отговори: 41
    Последно: 22-03-04, 00:13
  3. Трябва ми програма...
    От Tai-Pan във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-02-04, 17:51
  4. Трябва ли...
    От IBANEZ_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 12-09-03, 12:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе