Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 42

Kакъв Instant Messenger ползвате?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #1

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Извинявам се прeдварително за грубото ми отношение към Messengers, ама не мисля, че е нужно да изброявам всичките. Ако някой има желания да напише nick



    <font color="orange">Gadget EDIT: Аз мисля, че е нужно и добавих няколко </font id="orange">



    //edit

    Мерси за корекцията като че ли доста е раздвижила анкетата

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #2

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Trillian

  4. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #3

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Ползвам всеки един лесно достъпен и удобен ми модел на комуникация.

    Като се започне от неразделното ми ICQ, премине през тепърва изучаващата Mranda, прелети през досадната/то/ - (бъркам и родовете[:D]) mIRC и завърши с ужасяващия Messenger.

  5. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #4

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    аа в тази анкета трябва да може да се гласува за повече от един. Аз използвам Miranda IM - като ICQ клиент, IRC и Poper за локалната ми мрежа

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #5

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Тук според мен трябва може би да се уточняват предимставата на даден клиент. Например аз използвам Миранда, защото е лека, има plug ins, които могат да се слагат допълнително, но човек сам избира какво да сложи. Предимство е и че показва IP-то на човека с който се говори. Няма забавяне при изпращане и получаване на съобщенията както при ICQ. Понякога малко се бъгва, но това са бели кахъри в сравнение с всичките и предимства.

  7. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #6

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Sunny към бъговете на Miranda искам да спомена и доста честото забравяне на програма да си стои в tray-menu и се налага kill на процеса. Забавяне няма освен когато на един от двамата интернета не се бъгне и ти пише "try again" Иначе си е чудесно за ICQ. Миналата седмица си играх с Trillian нещо не беше така красиво затова за сега остава Miranda

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    103
    #7

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Trillian. От доста време. Не ми прави проблеми, не забива, праща съобщенията веднага и... има secure connection ако и кореспондента е с Trillian и системния администратор не може да ме sniff-е. :-)

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #8

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Ползвам Miranda - версия 0.3.1 и не мисля да я сменям! В 0.3.2 ме дразни бавното изпращане на съобщенията поради липсата на възможност да се изключи опцията "Send messages slowly but with full acknowledgement". Иначе според мен няма сериозни недостатъци. Свързва се бързо и през всякакви firewalls, много е лека, поддържа сума протоколи... изобщо за мен към момента е перфектния клиент!



    Казано по тийнейджърски - <font color="purple">Miranda rulzzz !</font id="purple">

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #9

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    [Yeah!] Miranda рулира... []

  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #10

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Под Windows ползвам ICQ и Trillian.

    Основно ICQ, поради това, че съм му свикнал, в продължение на толкова години вече всички "ръбове" са изчистени, много интуитивно направени менюта [за разлика от Trillian да кажем].

    Съобщенията и при Miranda и при ICQ и при Trillian си отиват до получателя за едно и също време [при едни и същи условия].

    Това, че интерфейса е такъв, че докато съобщението не стигне до получателя [когато е online] при ICQ прозорчето не се затваря, не значи, че съобщението се бави.

    Miranda са се изхитрили и отиде не отиде съобщението, прозореца се скрива след като го изпратиш. Оттам идва заблудата, че е по бърз пейджър. Има обаче проблеми с енкодинга при смесено съобщение кирилица, латиница.



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ползвам всеки един лесно достъпен и удобен ми модел на комуникация.

    Като се започне от неразделното ми ICQ, премине през тепърва изучаващата Mranda, прелети през досадната/то/ - (бъркам и родовете[:D]) mIRC и завърши с <font color="red">ужасяващия Messenger</font id="red">.



    <div align="right">Originally posted by Profita - 11/03/2004 : 00:15:19</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Profita не стана ясно кой точно е <font color="red">ужасяващия Messenger</font id="red">



    AOL Instant Messenger

    MSN Messenger

    Yahoo! Messenger

    Excite Messenger

    Odigo Messenger

    Netscape Instant Messenger

    Jabber Instant Messenger



    Да знаем, да не се набутваме да го ползваме щом е толкова ужасяващ ... [Yeah!]

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #11

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Profita не стана ясно кой точно е <font color="red">ужасяващия Messenger</font id="red">

    <div align="right">Originally posted by Malone*-*11/03/2004*:* 11:07:28</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Обзалагам се, че е MSN Messenger[:D]

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #12

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Ползвайте си го, Малоун. Той на мен си ми е крив, защото не мога да се оправя с работните му функции. Не за нещо друго, ами защото просто не съм се хванала на инат да го разуча.

    - Windows Messenger



    А като предимсства на ICQ-то мога да добавя:

    - интересен интерфейс (шаренииката си ни е в кръвта)

    - смайващи smileys мутри (най ме вдъхновява онази крещящата, където изразявам недоволство си с пълен глас)

    - безпроблемно изпращане и получаване съобщения на кирилица

    - липсата на банер, което допълнително улекотява програмата (изразявам благодарности за което на Малоун)

    - вече недействащата функция за изпращане на SMS директно от ICQ

    - пискливия глас уведомяващ за получено съобщение

    - и на последно, но не по важност място - шпионския характер на последната версия.



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Обзалагам се, че е MSN Messenger[:D]



    <div align="right">Originally posted by Raid - 11/03/2004 : 11:25:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Може и той да е, знам ли. Никак не съм в час с messenger-ите. Пише "Windows messenger", а дали е уиндоус или някой си друг, един Господ знай [?]

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #13

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">



    А като предимсства на ICQ-то мога да добавя:

    - интересен интерфейс (шаренииката си ни е в кръвта)

    - смайващи smileys мутри (най ме вдъхновява онази крещящата, където изразявам недоволство си с пълен глас)

    - безпроблемно изпращане и получаване съобщения на кирилица

    <font color="red">- липсата на банер, което допълнително улекотява програмата (изразявам благодарности за което на Малоун)

    - вече недействащата функция за изпращане на SMS директно от ICQ</font id="red">

    - пискливия глас уведомяващ за получено съобщение

    <font color="red">- и на последно, но не по важност място - шпионския характер на последната версия.</font id="red">





    <div align="right">Originally posted by Profita*-*11/03/2004*:* 11:43:26</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    и как тези недостатъци станаха предимство, че не ми стана ясно...?!?

  17. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #14

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Как бе Доки, предимства са си поне за мен. Ако SMS-ите не бяха спряни, щеше да е върхът на сладоледа, но уви.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #15

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    - липсата на банер, което допълнително улекотява програмата (изразявам благодарности за което на Малоун)

    >> не може да ми изтъкваш нещо за предимство, което се прави с външна намеса и нарушава цялоста на програмата... а да ти кажа ли защо все пак се прави - за да се отстрани един от големите му недостатъци...



    - вече недействащата функция за изпращане на SMS директно от ICQ

    - Ако SMS-ите не бяха спряни, щеше да е върхът на сладоледа, но уви.

    >> моля, изтъкваш нещо като предимство, но то вече не се предлага и не може да се използва (поне за БГ)... хммм...



    - и на последно, но не по важност място - шпионския характер на последната версия.

    >> одобряваш шпионския характер и дори го изтъкваш...?!?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Фотоапарат с Tethered Shooting / Instant Review
    От Boskorp във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 31-07-12, 20:23
  2. Фотоапарат с Tethered Shooting / Instant Review
    От Boskorp във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 27-07-12, 16:24
  3. Google Instant search
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 23-11-10, 11:31
  4. Търсачката на Google с нова услуга - Instant Previews
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 1
    Последно: 11-11-10, 18:23
  5. Kакъв Софтуер ми трябва?
    От Whiskey във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 09-09-03, 17:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе