Резултати от 1 до 8 от общо 8

Barcode software?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    192
    #1

    Barcode software?

    Някой да знае някоя програмка за генериране на баркодове и да поддържа база данни, т.е. ако си генерирал даден баркод да помни че си го генерирал , ако тръгнеш да го вкарваш пак.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Barcode software?

    Мисля, че Corel имаше такива работи

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    192
    #3

    Barcode software?

    Знам го Corel-a ,но не ми върши работа щото той е само за изработка на лейбъла (баркода), а на мене ми трябва програма която да помни че даден баркод съм го генерирал веднъж.Примерно имам стока Х

    и решавам че тая стока ште има баркод 123456789012 ,трябва ми програма която да помни че на тая стока Х и е присвоен тоя баркод ,и като тръгна да вкарвам баркода на стока Y ако вкарам тоя баркод 123456789012 да микаже че тоя баркод е вече зает.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    8
    #4

    Barcode software?

    Corel-а наистина ще ти свърши работа само за генериране на изображението. Ние работим със специализирана програмка за създаване на етикети, вкл. баркодове и поддръжка на бази данни. Но надали ще успееш да си намериш crack-ната версия (защитата е с hardware-на тапа на паралелния порт). Все пак за информация - software-a се казва EASYLABEL. Други подобни програмчета са Bar Tender, CodeSoft.

    Но горепосочените софтуери са доста мощни (с много възможности) и надали ще ти свършат работа. Трябва да си намериш някоя складова програмка правена в БГ, която има вградена поддръжка на баркодове за номенклатурите си. Навремето фирма Декарт бяха се пробвали да правят такава поддръжка за тяхната складова програма (с наш hardware) и го докараха до някакво задоволително състояние. Просто се разрови и намери БГ складов софтуер, поддържащ и баркодове. Успех ... ;-)

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Barcode software?

    Баркод & Касов сървър на Микроинвест www.microinvest.net

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    192
    #6

    Barcode software?

    Fx_Expo можеш ли да ми изпратиш по-вече инфо за програмат с която работите , не ми трябва кракната версия ,ако върши работа ще си я купим.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    168
    #7

    Barcode software?

    Дръпни си програмата от www.tharo.com, версията е напълно работеща, само дето печата надпис Демо на всеки етикет.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #8

    Barcode software?

    BARCODE 6 PLATINUM....убива ги навсякъде, където се крият )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Barcode generator
    От pettiofi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 12-07-10, 21:03
  2. Продавам Barcode CCD Scanner и DDRII800 2x512 mb
    От satyo във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 28-03-10, 17:13
  3. Barcode
    От BrainClot във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 29-07-03, 18:21
  4. software?
    От blue във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 53
    Последно: 07-02-03, 10:43
  5. Software
    От MANIAK във форум Linux
    Отговори: 4
    Последно: 24-09-02, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе