Резултати от 1 до 4 от общо 4

Разпознаване на глас

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    1
    #1

    Разпознаване на глас

    Може ли някой да ми каже откъде в България да си купя програма за разпознаване на глас (например Виа Войс)? Прочетох в една от по-старите теми, че Dragon Naturally Speaking била много добра - хубаво, но откъде да си я намеря - видях, че и тя се продава от същата фирма като Виа Войс. А те не продават в България! Въобще някой в БГ продава ли подобно нещо?

  2.  
     
  3. sho
    sho е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    28
    #2

    Разпознаване на глас

    Dragon-a в деиствителност е много хубава програмка, обаче мисла че да си я купиш ше успееш само на пиратско копие/ в България/, едно приятелче си я беше купувало на такова значи със сигурност има разпространение в БГ аз бих те посъветвал да провериш по саитовете за продажба на такива дискове щото на Славеиков например вобще не си поглеждат размера на цените - предополагам че по саитоввете ще можеш да я намериш от порядъка на 2-3лева

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    142
    #3

    Разпознаване на глас

    Аз Dragon ver 1 и 3 ги имам от 3 г, също и една на IBM (via voice). За съжаление се откажи да ти послужи за машабна обработка на текст (на български). На мен силите ми стигнаха дотук: http://svetliof.hit.bg/pc_help/statii/statia9.htm

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3
    #4

    Разпознаване на глас

    Ако смяташ да ползваш тази програма за голямо количество текст.

    Ще ти е нойна хубава звукова карта и сходен микрофон.

    via voice я има в нета търсия в www.Free.techno-linnk.com

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Глас/инструментал
    От VladkYy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 05-05-06, 17:31
  2. Глас в субтитрите
    От donna във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 15-04-05, 16:17
  3. Разпознаване на говор
    От Ebus във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 03-08-03, 09:12
  4. Отговори: 5
    Последно: 07-01-02, 23:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе