Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Юруш на маслините :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    20
    #1

    Юруш на маслините :)

    Може и да знаете вече, ама има нова ZoneAlarm Pro с още добавки.



    Че иначе кой ще ни пази от приятели

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    159
    #2

    Юруш на маслините :)

    Мерси!



    А има ли лекарство?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    20
    #3

    Юруш на маслините :)

    Има! Всичко има!



    Версията е ZoneAlarm Pro 4.5.530.000



    http://www.zonelabs.com/store/conten...ap4x_trial.jsp



    Не знам защо, ама все си мисля дали да не отидеш тук за допълнителна лекарска помощ, ако ти е лошо (то и старото лекарство става, ама нали пуста краста да сме все най-актуалните...



    http://www.crackz.ws/z1.htm



    Е, ZoneAlarm е най-доброто, кво да правим - подчиняваме се.


  5. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    159
    #4

    Юруш на маслините :)

    Точно за тази версия не виждам лекарство, но както и да е. Ще се справим. Ако не стане старото - ще направим ново.



    EDIT1: Извинявам се, намерих го.



    EDIT2: Само не разбрах защо не мога да сваля ваксината. Ползвам Avant Browser, който ми заби. Отворих саита с IE 6.0.2800.1106 - пак същото. Някой ако може да го свали нека го направи и да го качи на някое BG free, pls.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    20
    #5

    Юруш на маслините :)

    Имаме специална служба. Тя издирва имейли и изпраща ваксина по пощата. После хората си я изтеглят от там. После пък те ако искат, я качват на фтп, ако не искат, не я качват

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    159
    #6

    Юруш на маслините :)

    С други думи - не става да изтегля "илача" ?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    20
    #7

    Юруш на маслините :)

    Абе в пощата ти е! Толкова ли не разбра?! Къде да търся сега фтп Мое не съм си направил. Само не разбирам защо не можеш да го изтеглиш. При мен се тегли и с Опера, и с ІЕ, без да правя нещо специално.

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    159
    #8

    Юруш на маслините :)

    Това е защото IQ-то ми е по-ниско от стайната температура в момента.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    20
    #9

    Юруш на маслините :)

    Поне си го вземи от пощата, дето си я дал на сайта, да не ми иде труда напразно

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    159
    #10

    Юруш на маслините :)

    Взех го де. За какъв ме мислиш?! Да не мислиш, че живея на северния полюс? )

  13. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #11

    Юруш на маслините :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Това е защото IQ-то ми е по-ниско от стайната температура в момента.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Взех го де. За какъв ме мислиш?! Да не мислиш, че живея на северния полюс? )</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    хехе[:D]

  14.  
     
  15. SAGE
    Guest
    #12

    Юруш на маслините :)

    При активна "ZoneAlarm 3.7" нямам достъп до мрежовия принтер и до другите комп. в локалната мрежа.

    Има ли начин без да изключвам ZA да мога да отпечатвам или да копирам файлове по мрежата(на другите компютри няма стартирана ZoneAlarm)?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #13

    Юруш на маслините :)

    Да само че трябва да си поиграеш с настройките му.

  17. SAGE
    Guest
    #14

    Юруш на маслините :)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Да само че трябва да си поиграеш с настройките му.



    <div align="right">оргинално мнение на saint056a</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Saint056a, ако може да ме насочиш по-точно къде в настройките да си "поиграя"?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #15

    Юруш на маслините :)

    Ами трябва да имаш конфигурирана зона за вътрешната мрежа Firewall->zones (трябва вътрешната мрежа да е trusted)

    Виж дали на Firewall->Main trusted zone security ти е на Medium

    Виж на Program control->Programs на кои програми си отказал достъп до мрежата

    сега се сещам че трябва да е разрешено

    explorer.exe, spoolsv.exe, ntvdm.exe, lsass.exe, svchost.exe

    маи това са основните

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. "Юруш" в парламента
    От MrMyr във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 16-03-06, 12:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе