Резултати от 1 до 7 от общо 7

Бера ядове

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на Vankata12
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    56
    #1

    Бера ядове

    Не знам за тука ли ми е въпроса,но дойдох-така,че помагайте.Когато пиша /най-вече в нета/ и кликам в/у "Л" и "Х" ми изчезва маркера и се активират разни други опции /като "маркирай"/.Шрифта на тия две букви е по-блед сравнение с останалите.Има моменти когато го няма този проблем,но това е рядкост.Ползвам БДС от Windows XP и нямам Flex Type.Представяте ли си какви ядове е ако имате голям текст-УЖАС!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Бера ядове

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не знам за тука ли ми е въпроса,но дойдох-така,че помагайте.Когато пиша /най-вече в нета/ и кликам в/у "Л" и "Х" ми изчезва маркера и се активират разни други опции /като "маркирай"/.Шрифта на тия две букви е по-блед сравнение с останалите.Има моменти когато го няма този проблем,но това е рядкост.Ползвам БДС от Windows XP и нямам Flex Type.Представяте ли си какви ядове е ако имате голям текст-УЖАС!



    <div align="right">Originally posted by Vankata12*-*05/01/2004*:* 13:10:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Нещо не си направил като хората регионалните настройки и клавиатурната подредба. Прегледай мненията за кирилизиране на уиндоуса от по старите теми. Там пише всичко по въпроса. Погледни и кирилизиращите решения на Г. Атанасов, те са особенно сполучливи при ХР.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #3

    Бера ядове

    общо взето "Л Х" ...



    а, сега кажи как и къде "кликаш" ?




  5. Junior Member Аватара на Vankata12
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    56
    #4

    Бера ядове

    Нoви обяснения:Значи при писане/независимо къде-офис или нет/на кирилица или латиница и при ползване на клавиша "Х"/кирилица/ и "N"/латиница/ изчезва маркера и при опит да го поставя се селектира всичко през което мине мишката.Проверих Regional Settings,но нищо обезпокояващо не открих.Norton 2004 не ми показва наличие на вирус/това гаранция ли е,че няма/.Възможно ли е някоя програма да ми прай тия дяволии,как да я открия/не всички ми се трият/...аве говорете/пишете/всичко де мислите кът идея....P.S. И при "Л"-бутона има конфликти,но там е по-рядко.Не обещавам да почерпя/то кой ли черпи в тоя форум-само дрън-дрън/,но мой да пусна пост с галещи очните дъна слова за автора на решението!

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #5

    Бера ядове

    виж в опциите за инвалиди да няма нещо (accessibility options) направо ги изключи ако са пуснати. При мен се получаваха подобни странности. Незнам някой въобще ползва ли ги тези опции

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #6

    Бера ядове

    Да нямаш инсалирана някоя програма от тип keyboard manager, която привързва изпълнението на някоя функция(макрос,скрипт,бат файл) към тези клавиши[?]

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Vankata12
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    56
    #7

    Бера ядове

    Оправих си проблема-да ви кажа ли от де беше?Ай ша ви кажа-клавиатурата и мишката са ми безжични и когата приемащото у/во (не знам как се казва) е близо до клавиатурата се получават тия аномалии.При отдалечаване всичко е у ред-аве сигур в интсрукцията има някакво минимално разстояние,но аз го незнаех.Изобщо вече очаквам кви ли не изненади ок РС-то-някой ден мой съ сърди,че съм с невчесън алаброс....тва последното бе шегичка от сорта на Къци

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ядове след ъпдейт на 5800
    От rebel във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 17
    Последно: 12-02-10, 00:39
  2. Motorola L7-ядове
    От Z*E*W*A във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 02-10-06, 18:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе