Резултати от 1 до 3 от общо 3

Търся Програма за изчисление на Тон колони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    17
    #1

    Търся Програма за изчисление на Тон колони

    Трябва ми някаква програма която да може да ми каже за моите говорители 12 " инчови 150 W колко да са в литри и някакви там габарити ( размери ...х...х....х ) ....

    Имам всички говорители , материал за направата на колконите , ще си взема и филтри. Също така незнам дали да се облепят със вата или там с нещо друго и къде точно се слага.



    ако някой е срещал някои сайт или нещо подобно да сподели 10х предварително......

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    3
    #2

    Търся Програма за изчисление на Тон колони

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Трябва ми някаква програма която да може да ми каже за моите говорители 12 " инчови 150 W колко да са в литри и някакви там габарити ( размери ...х...х....х ) ....

    Имам всички говорители , материал за направата на колконите , ще си взема и филтри. Също така незнам дали да се облепят със вата или там с нещо друго и къде точно се слага.



    ако някой е срещал някои сайт или нещо подобно да сподели 10х предварително......



    <div align="right">Originally posted by azrod*-*26/02/2004*:* 15:28:18</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Bassbox Pro mai vur6e6e takava rabota...

    http://free.techno-link.com/twins/-=...0Pro%206.0.17/

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #3

    Търся Програма за изчисление на Тон колони

    Имах един колега който беше спретнал нещо на си, само че за изчисляване на филтри. За кутиите не съм срещал, онова ако го намеря ще ти го пратя, малко е.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся адаптер за колони 7.1 Creative
    От FearMe във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 10-01-14, 16:13
  2. Отговори: 0
    Последно: 29-01-09, 23:11
  3. Търся методика за изчисление на вентилация
    От tannoy във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 3
    Последно: 22-01-07, 20:45
  4. Търся да купя стойки за колони за 5.1 аудио
    От sotirsotirov във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 16-12-06, 22:02
  5. Изчисление на бойлер ползван за парно
    От dilianclima във форум Отопление
    Отговори: 3
    Последно: 20-10-06, 08:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе