Резултати от 1 до 5 от общо 5

TV Tuner

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    64
    #1

    TV Tuner

    Имам "Pinnacle PCTV Pro " и имам нялколко въпрощчета:

    1. Като кепчвам с оргиналният ми софт. тоес " PCTV Vison" от видео или камера в DVD "MPEG 2" от време на време ми се размазва картината или прескача. От телевизора нямам проблем

    2. Ползвам и друга програмка "iuVCR" но при нея не ми излиза кодека "МPEG 2" a само "MPEG 4" този кодек ли трябва да сложа.И от каде да го взема по дяеоли те[)]

    3. И с коя програма ще стане от "MPEG 2" да обърна даден фаил в "MPEG 4"


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    175
    #2

    TV Tuner

    1. Може би става въпрос за Macrovision? Pinnacle като нищо са сложили нещо за разпознаване и правене на мизерии ако го има. Ако е така не би трябвало да имаш проблем ако кепчърваш с нещо друго.

    2. Потърси в tuner.ixbt.com кодек за MPEG2. Pinnacle ползват собствен и не го дават за ползване на другите програми.

    3. Обикновено ползвам VirtualDub. Ще си свърши работата, има и бая екстри, ще можеш например да отрежеш черните черти по краищата на картината.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    100
    #3

    TV Tuner

    1.Драйвери специално за кепчване има на http://btwincap.sourceforge.net стига чипа на тунера да ти е от изброените в списъка там.Всички програми идващи като добавка към който и да е тунер са малко или много ограничени откъм кепчване над 640ь480(това е лично мнение незасягащо собствениците на професионалните карти за @@@ $)

    2.Програмката на Иван Усков би трябвало да ти намира всички инсталирани кодеци из компа ,така че от адреса който barnie ти е дал може да си намериш липсващите.Друга хубава програма е DScaler която работи директно с чипа, вади отлична картина и има също вградени функции за capture придружена е и с купища настройки и филтри и ако ти се занимава ще се родиш направо .Адреса е http://deinterlace.sourceforge.net/.Аз поне свалям от ТВ с нея директно с XVid и резултатите са добри [:D]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    64
    #4

    TV Tuner

    Мерси пичове ще опитам дано стане [:D]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    64
    #5

    TV Tuner

    Мерси пичове ще опитам дано стане [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Tv tuner
    От flipz във форум Общ - хардуер
    Отговори: 21
    Последно: 19-11-05, 21:23
  2. Tv Tuner
    От get във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 03-12-04, 15:23
  3. TV Tuner
    От shulio във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 14-09-03, 22:50
  4. Чип на TV tuner ????
    От ivop във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 12-02-03, 17:58
  5. TV Tuner ATI
    От maks във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 13-03-01, 14:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе