Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Проблем с AVG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #16

    Проблем с AVG

    Разговорът се помества със съкращения:



    Dockera, 21.03.2004 г. 15:44 : http://setcom.bg/news/forum/topic.asp?TOPIC_ID=13523

    dil, 21.03.2004 г. 15:45 : nyamam takova neshto, be chovek !

    Dockera, 21.03.2004 г. 15:45 : e az shto imam :PPP

    dil, 21.03.2004 г. 15:45 : http://free.bol.bg/slero/live_update.jpg

    Dockera, 21.03.2004 г. 15:46 : da ne e ostanalo ot po rannite wersii, zashtoto az samo go upgraidwam

    Dockera, 21.03.2004 г. 15:47 : na teb sa ti razli4ni kartinkite )

    dil, 21.03.2004 г. 15:48 : razlichni sa ya

    Dockera, 21.03.2004 г. 15:48 : e shto taka )

    Dockera, 21.03.2004 г. 15:48 : ti na 4isto poslednata li si ka4il?

    dil, 21.03.2004 г. 15:49 : da be, uninstall i posle install

    dil, 21.03.2004 г. 15:50 : ot snoshti mi e 323, ot tazi sutrin 319

    Dockera, 21.03.2004 г. 15:50 : hmm.. da ne e ostanala druga wersiq na liveupdate

    Dockera, 21.03.2004 г. 15:50 : ot NAV2004

    Dockera, 21.03.2004 г. 15:50 : q mi kaji koq e

    dil, 21.03.2004 г. 15:51 : 2.0

    dil, 21.03.2004 г. 15:53 : az LiveUpdate go mahnah, sega shte reinstall SAV



    <font color="purple">"...и проблемът с бутона Configure е изгладен..."</font id="purple">



    Та това е решението: Symatec Antivirus Corporate идва с LiveUpdate v.1.8, в която има бутон Configure; ако преди инсталацията му е имало по-висока версия, съответния LiveUpdate просто не се инсталира [8D] 10x, Докера, ще пием по бира на следващата сбирка; 10х и на Sunny за това, че предизвика дискусията - ще я черпим и нея [:D]!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #17

    Проблем с AVG

    Аз обаче имам друг проблем:



    The following updates have been found:

    > Avenge 1.5 MicroDefs2 Corp, 4365.8 KB

    Total Download 4365.8 KB



    Downloading Avenge 1.5 MicroDefs2 Corp (1 of 1), failed.

    LiveUpdate had an internal error while getting your updates. Your Symantec programs were not updated.



    You should try getting updates at a later time. If LiveUpdate fails again with this error, you should re-install LiveUpdate.





    LiveUpdate downloaded all of the updates you requested, but all of them failed to install. Please try to get the updates at a later time.

    LiveUpdate session is complete.



    Цял ден пробвам и нищо не става[}]

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #18

    Проблем с AVG

    Sunny, има същия проблем и не само аз,а и няколко мои познати. предполагам 4е проблема не е в AVG а в самия сайт на производителя, но все пак се ъпдейтва макар и мн бавно ( Т1 ) ! надявам се тия дни нещата да се оправят ! ! !

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #19

    Проблем с AVG

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Sunny, има същия проблем и не само аз,а и няколко мои познати. предполагам 4е проблема не е в AVG а в самия сайт на производителя, но все пак се ъпдейтва макар и мн бавно ( Т1 ) ! надявам се тия дни нещата да се оправят ! ! !



    <div align="right">Originally posted by mxkolev*-*22/03/2004*:* 09:01:32</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    mxkolev, аз с AVG-то се оправих. Гореспоменатия проблем е за Symantec Antivirus. Лошото е, че ми изчезна и бутона configure на Live Update и не мога да оправя настройките. Даже преинсталирах програмата и пак нищо[}]

    Та искам да питам това чудо Avenge 1.5 MicroDefs2 Corp, 4365.8 KB нещо важно ли е и какво ще стане ако не го сваля?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    53
    #20

    Проблем с AVG

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Та искам да питам това чудо Avenge 1.5 MicroDefs2 Corp, 4365.8 KB нещо важно ли е и какво ще стане ако не го сваля?</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    това са реално дефинициите на SAV-а

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #21

    Проблем с AVG

    Sunny, бутона Configure можеш да си го възстановиш по следния начин:

    Control Panel - Symantec Live Update - Interactive Mode

    В Express Mode той изчезва - точно защото е Express.



    Относно Avenge MicroDefs. Нормално има два начина за update на дефинициите на Symantec Antivirus - LiveUpdate и Intelligent Updater. Първият е ясен. Вторият се състои в това, да си download-неш файла с дефинициите от сайта на Symantec . За клиентската версия можеш да download-неш и файла, чието име завършва с i32.exe, докато за сървърската е задължително да е този с x86.exe



    Лошото е, че версиите на дефинициите за LiveUpdate и Intelligent Updater се различават. Ето защо, дори и след като си update-нала с последния Intelligent Updater, LiveUpdate, който по принцип тегли само допълненията си, "не познава" дефинициите на Intelligent Updater, ами започва да си тегли своите отначало... и затова се получават 4.5 МВ за download.



    Изходът: Да изчакаш веднъж LiveUpdate да си изтегли тези 4.5 МВ... после ще тегли значително по-малко, повярвай ми! Другият вариант: да update-ваш ръчно, използвайки Intelligent Updater (файл YYYYMMDD-VVV-i32.exe от сайта на Symantec).



    Обяснението май стана доста дълго...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    66
    #22

    Проблем с AVG

    Hi to all of you,

    Otnosno AVG...prez weekenda 6te ka4a AVG 7.0 s poslednite updates i ser. num.....tova e pulnata versiq..raboti perfectno.

    ru- boy blagodarq za infoto otnosno SAV...tyi kato se interesyvam jivo ot virus definizii 6te posledvam syveta ti,moje da se okaje po-dobra ot AVG ...ty again..bye

  10. Novice
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    4
    #23

    Re: Проблем с AVG

    hora i az imam problem s avg 8,postoqno mi iska updeit i restart na compa ne znam kakvo da pravq HELP!davam mu save changes i vrameno se opravq i posle pak taka stava ,kakvo 6te stane ako mu spra updeita ,6te prodalgili da si raboti normalno

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #24

    Re: Проблем с AVG

    1. пиши на кирилица
    2. каква полза ще имаш от антивирусна с остарели дефиниции?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе