Резултати от 1 до 7 от общо 7

Цепене на DVD?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #1

    Цепене на DVD?

    Постнах подобна тема в ИГРИ, но май мястото й е тук.Извинявам се на който трябва[:I] Въпроса ми е как DVD с игра да си го запиша на CD-та?Има ли специална програма за разделяне на DVD-то?Ще съм благодарен,ако ме осветлите по въпроса.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Цепене на DVD?

    WinZip, WinRar, WinACE го правиш на парчета по 700мб... предо това го правиш на image с Alcohol 120%.



    На твоя компютър после обратната процедура и го зареждаш с Alchohol 120% който го прави на Виртуално DVD.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #3

    Цепене на DVD?

    А,няма ли начин без виртуални CD-та?Играта да е на поредица от дискове и да се инсталира елементарно.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #4

    Цепене на DVD?

    Разгледах DVD-то на Farcry и така като гледам сигурно има начин (няма файлове над 700Мб).... ако някой ти каже кои точно файлове са за CD1, CD2... и с налучкаш точно какво да промениш в файла на Setupa. Това което съм ти казал горе обаче е по-лесния вариант. []



    BTW:

    Има CD Версия http://rack7.free.evro.net/FnTzY/Gamez/PC/

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #5

    Цепене на DVD?

    Добре де, а защо просто не си mount-неш имиджа (става и с Daemon Tools) и да си инсталираш. Защо да не ползваш виртуално CD (DVD в случая [])?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #6

    Цепене на DVD?

    най-лесния според мен вариант:

    повечето игри тръгват с просто копиране след като веднъй си ги инсталирал и с сложен no-cd patch.

    архивираш си инсталираната игра на архивчета по 700МВ и си готов.



    а иначе най добре да си намериш версия на cd-та

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Цепене на DVD?

    хамав, само дето после не нито expansion, нито patch можеш да сложиш, а в сегашни дни не се сещам за игра без поне един patch и един expansion

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 18
    Последно: 28-11-07, 18:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе