Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Прблем със свободното място...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #16

    Прблем със свободното място...

    Fearme, иди им на десктопа на тез човеци и им давай F5...F5...F5...F5...F5...F5... [:D][:D][:D][:D][:D]

    Колко ли време минава, докато си видят иконите при зареждане....

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #17

    Прблем със свободното място...

    Аз говоря как реших проблема при мен. Бях пробвала всичко останало и нищо не помогна, освен това, което съм описала. Не виждам какъв е проблема да се ограничи суап файла. Компютърът ми почна да пищи, че няма място на C-то. Добавих вечерта 1GB от друг дял. На сутринта пак си пищеше, че няма място. Това при спрян system restore, харда разчистен с disc cleanup, и какви ли не още програми. Swap file-a се беше разпострял на 1567МБ (примерно). И аз съм с 512DDR Ram (Fearme) ограничих на 200 (ако можех и на 2 бих го оставила[]). Промяна в работата на компютъра откъм бързина не съм забелязала, но затова пък си реших проблема с C-то.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    гр.София
    Мнения
    219
    #18

    Прблем със свободното място...

    Локализация на проблема:C:\Documents and Settings\Niki\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\C1YNK9MZ

    Niki е другия профил на компютъра.Оказа се,че в тази директория има два .avi файла от по 500-600 МВ.Интересно,обаче как са се оказали точно там...Благодаря на всички и особено на D3BEPP [8D]

  5. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #19

    Прблем със свободното място...

    Само някои програми изискват голям суап файл (Фотошоп, Корел..) ако не се ползват и имате повечко рам, защо да не се намали суапа на по-малко?

    При мен е 50МБ, само за да го има, никога нищо не ми е ревало за липса на памет или ресурси...

    Винаги го оставям фиксиран, за да не губи време да си го създава всеки път при бутването.



    //

    Защо да му се дава примерно 1ГБ, като реално му стигат и 10% от този обем? Ще стане по-бърз??? По стабилен!!! Да бе

    //



    //

    Проверявайте си редовно папката C:\Documents and Settings\LocalService\Local Settings\Temporary Internet Files

    За нула време се събират стотици малки файлчета...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Деинтерлейс прблем?
    От prel във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 18-06-12, 11:40
  2. Сериозен прблем с Nokia
    От SummerWhite във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 04-05-11, 22:24
  3. Колко ви е свободното време ?
    От obshtinska_mishka във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 46
    Последно: 02-07-10, 15:15
  4. Четиво за свободното време...
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 29-01-05, 22:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе