Резултати от 1 до 7 от общо 7

Ужас от съвместяване на SIM и ICQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    5
    #1

    Ужас от съвместяване на SIM и ICQ

    Случвало ли му се е на някой да си качи SIM 0.9.3 и ICQ2003b ..

    ефекта е уйасяващ SIMa унищожава базата данни на ICQто .. и няма оправия ... някой да знае на какво се дължи този проблем и ка да се разреши ?????

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #2

    Ужас от съвместяване на SIM и ICQ

    Батка , аз съм със СИМ , но никога не съм качвал , ICQ просто не виждам смисъл от двете

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    5
    #3

    Ужас от съвместяване на SIM и ICQ

    Ти смисъл може и да не виждаш , но аз си харевам ICQто повече , проблема е че е забранено на раб. място и под прикритието на SIM си го ползвам , но на лаптопа си и на домашния комп. ми е по добре да си е истинското ICQ .... в това е и проблема

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Ужас от съвместяване на SIM и ICQ

    Сложи различни версии, ако мислиш, че точно в тази комбинация от версии си пречат.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #5

    Ужас от съвместяване на SIM и ICQ

    Аз ги бях сложил и двете и нямах проблем.Той в самия сим си има бъгове и чат пат се случва да позабие ама базата ми дани от icq си е читава...Проблема май е другаде, двете са съвместими...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #6

    Ужас от съвместяване на SIM и ICQ

    Така. И аз се опарих от същото, при същата комбинация.

    Явно има някаква несъвместимост... След адски усилия успях да възстановя само половината от съдържанието на контакт-листа. След което деинсталирах SIM-а и няма да се сетя повече за тая програма.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #7

    Ужас от съвместяване на SIM и ICQ

    Ами и аз съм имал много проблеми с тоя СИМ. Той адски разбърква групите и става една каша...мани мани, после маса време не може да се оправиш. А и като качваш различни юзери така ги омешва хубаво, че става манджа с грозде. Но да ми трие контакт листата не се е случвало. Пробвай там някъде да не е създало нови групи или нещо от сорта, сигурно в това е проблемът.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PIXEL VIEW УЖАС
    От TopBG във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 18-08-05, 12:59
  2. ужас за почитателите на Firefox
    От hihimor във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 20-07-05, 21:17
  3. Ужас!
    От medunski във форум Общ - софтуер
    Отговори: 43
    Последно: 07-01-03, 11:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе