Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 44

Ужас!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #1

    Ужас!

    Е гати проблема от няколко дена - като си включа ПЦ-то и около 10 мин не мога почти нищо да стартирам даже не ми се отваря dial up нищо - кликам си върху иконите на десктопа ама нема никой - рестарт и пак не става и след време(все едно му трябва време да загрее!!!!)започват да се отварят прозорците...После мога да работя 100 часа без проблеми ама като го изключа за дълго и на другия ден пак същата гадост.ТОВА ПЪК КАКВО Е????Хелп!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #2

    Ужас!

    Ами ако си вързан в мержа, излиза тоя проблем понякога, при мене е около 3 минути, докато мога да си отворя старт менюто, идея си нямам как се оправя това.

    Виж ако нямаш нищо общо с мрежа, май май, има някаква боза и тя се вика Windows

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #3

    Ужас!

    Знаеш ли нямам мрежа, но като пробвам dial up-a или не се отваря въобще или започва: opening port и после съобщение че модема е зает или че друг device се е onnect-нал - такива простотии.А други програми(3ДМарк и др.)също не се отварят но примерно Аида тръгва и игри май също тръгват, абе голяма боза...И както казах след няколко рестарта или 5-10 мин изчакване всичко се оправя

    (

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #4

    Ужас!

    medunski я провери нещо да не пасе на комп-а .

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #5

    Ужас!

    Пробвай да преинсталираш Windows-а

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #6

    Ужас!

    mi mai 6te preinstall - shitttttt

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #7

    Ужас!

    Е кое му е шита на преинстала, мене мноо ме кефи да преинсталирам, после всичко си ми е свежичко, бързо и пее Ама като бъзикам месец, аре нов Уин, ама нали съм голям експериментатор ))

    Иначе преинсталирай и незабравяй да пазиш "My Documents", сейфовете на игрите и разбира се трии целия Уин, да не остава нищо старо :-)



    И успех ;-)

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #8

    Ужас!


  11. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #9

    Ужас!

    taka se pravi. moeto PC se izklu4va samo pri restartite na reinstall. mnogo si e qko, samo 4e e gadno na novo da pravi6 vsi4ki nastroiki (((

  12. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #10

    Ужас!

    Е гадно е за някой, на мене ми е кеф, щото всеки път дълбая и научавам все повече нови неща и тн. ) Абе фреш реинстала е хубу нещо )

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #11

    Ужас!

    ... za chovek s povechko svobodno vreme [][][] Zatova ima Norton Ghost i drugi ot tozi rod!!!

    >

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    60
    #12

    Ужас!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Kayso


    Е гадно е за някой, на мене ми е кеф, щото всеки път дълбая и научавам все повече нови неща и тн. ) Абе фреш реинстала е хубу нещо )

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Кеф ти е щото си проЗт, аз защо Windows XP не съм го преинсталирал от година и половина, и Windows 98 от повече от 2 години, макар че и дъно съм сменил и процесор и видео

    На човека проблема най-вероятно му е или в някоя програма която е качил наскоро или във некой ВИРУС.

    Start>RUN> msconfig

    и виж какви бози ти се стартират в началото, махни всичко което не знаеш какво прави

  16. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #13

    Ужас!

    още ли преинсталирате бе хора []. Добрите програмисти от Norton отдавна са пуснали NortonGhost [][][]

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #14

    Ужас!

    Abe dnes 6te go check-na za virusi ,ako trqbwa 6te go preinstall-na a posle 6te si install Norton Ghost.Ina4e sym mahnal po4ti vsi4ko ot start up-a i sym s XP...Thanx za syvetite

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    664
    #15

    Ужас!

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by gaboss


    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Kayso


    Е гадно е за някой, на мене ми е кеф, щото всеки път дълбая и научавам все повече нови неща и тн. ) Абе фреш реинстала е хубу нещо )

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Кеф ти е щото си проЗт, аз защо Windows XP не съм го преинсталирал от година и половина, и Windows 98 от повече от 2 години, макар че и дъно съм сменил и процесор и видео

    На човека проблема най-вероятно му е или в някоя програма която е качил наскоро или във некой ВИРУС.

    Start>RUN> msconfig

    и виж какви бози ти се стартират в началото, махни всичко което не знаеш какво прави

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    ot tva po tapo izkazvane ne sam o4akval da pro4eta

    toq tvoj win98 det e na 2 godini 6e e tolkova omazan 4e ...

    paK za XP da ne govorim prosto si 4ovek kojto moje bi polzva pcto za movies ili drugo prosto ne6to ...

    NE SAM VIJDAL OS KOQTO DA E NA POVE4E OT 5-6 MESECA I DA NE UVISVA VSE NQKADE ZA NE6TO

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. PIXEL VIEW УЖАС
    От TopBG във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 18-08-05, 12:59
  2. ужас за почитателите на Firefox
    От hihimor във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 20-07-05, 21:17
  3. Ужас от съвместяване на SIM и ICQ
    От №1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 25-11-04, 19:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе