Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Съвет за мишка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #16

    Съвет за мишка

    Rockwell от Нова година до сега, са минали повече от 5 месеца и явно имаш достатъчни впечатление от мишока. Основното което ме интересува е:

    Колко пъти до сега си обърнал (сменил) комплектите батерии. Има ли трудности дори в най-минимални придвижвания на мишката, накъсани ли са движенията... и май че това е.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #17

    Съвет за мишка

    Помисли за презаереждането. Мишокът има нужда от зарядно и задължително два чифта презареждащи батерии поне по 700 милиамперчаса.

    Инак А4 tech мишките не са толкова лоши.

    Аз имам такава. Безжична и оптична.

    Предполагам, че гларус е имал предвид моята мишка, като е казал, че не гаснат и при изгасен компютър.

    Вярно е, гаснат много трудно. Като питах във фирмата ми казаха, че уж гаснела ама после се оказа че и трябват поне 15 - 20 минути и пълен покой. Даже често и тогава запазва някакво остатъчно светене.

    Може би в по - новите модели тоя проблем е оправен.

    Мишката, която ми показваш е модел поне от една година, гледал съм го, но честно казано не ми трябваше мишка с 8 бутона. Моята е с два програмируеми и скролче и съм напълно доволен, ако и в началото да се минах сериозно - продадоха ми я без батерии и зарядно, а те ми язлязоха доста повече пари от мишката.

    Но вземи си я - имам я с два чифта батерии и зарядното, вече една година не е мръднала, да чукна на дърво.

    За мърдането - както на всяка оптична мишка и трябва частица от секундата за да "запали"

    Движи се чудесно.

    Справя се и при не директна видимост с приемника.

    Приемникът е много мъничък.

    3-4 метра разстояние при видимост с приемника и подложка не са проблем за нея.

    За цапането и другите предимства - ти си знаеш.

    Според мен няма да съжаляваш, ак оси я вземеш.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #18

    Съвет за мишка

    <font color="blue">//offtopic</font id="blue">

    [8)][8)]ОБЪРКАЛ СЪМ ФОРУМА ДВЕ МНЕНИЯ ПО ВЪПРОСА НЯМА[8)][8)]

    Взимай с жица че и мойта ми скъси живота с тия батерии[}]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #19

    Съвет за мишка

    Топмоделите са със зарядно какви батерии !?

    http://www.logitech.com/index.cfm/pr...CONTENTID=7110



    Be GuzzaR [8D]

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #20

    Съвет за мишка

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Предполагам, че гларус е имал предвид моята мишка, като е казал, че не гаснат и при изгасен компютър.



    <div align="right">Originally posted by D3BEPP - 14/05/2004 : 10:54:51</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Не само твоята не само .... повярвай ми доста хора имат твоят проблем

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #21

    Съвет за мишка

    Сензорът се справя доста добре с резките движения (Max Payne 2, Delta Force), чувствителна е, но и притенциозна към пада! Ако имаш гладка маса, може да минеш и без пад. Курсорът си върви плавно (точната дума е "мазно" ) не се тревожи за това. Мишката кърти отвсякъде евтините жични оптики на А4.

    Батериите - Ламята гълта, един комплект го яде за около 18 дни (ползване по поне 8ч на ден). Но като се има предвид, че имаш резервен чифт в комплекта, това въобще не е проблем! Батериите са Ni-Mh 1400 mah, зареждат се за около 12 часа от USB-ито на приемника.

    Особеностите са, че бързо минава в икономичен режим, който има 2 степени. Първата е като на всички оптични мишки - светлината от сензора намалява, а втората е премигване за пестене на батериите и се активира след около 40 сек ако не я мърдаш.

    Едно нещо няма да забравя като у пуснах за първи път. Левият и десният бутон имат уникално като звучене щракане. Удоволствие за ушите!

    Сензорът лови до около ~1.5 м максимум, като сигналът минава през всичко! При мен приемникът винаги е барикадиран или затрупан с какво ли не и не съм имал проблеми със сигнала.

    Недостатъци - намери си хубав пад или равна повърхност и няма да има такива. За тази цена други недостатъци не намирам. Все пак дизайнът е на Лоджитек, залепва отвсякъде за ръката!

    Вземи я, няма да съжаляваш. Кутията е хубава, постарали са се. Софтуерът за управление на бутоните е много интуитивен, двата малки бутона отпред (настройваш ги за Копи/Пейст) вършат страхотна работа при тикстообработка, а и в уин експлоръра, пестиш много ценно време с тях...

    Пластмасата отстрани е като гумирана, за да не се плъзга ръката. Който ми е идвал на гости се е влюбил в мишока моментално. Маса се изкефих като я бях замъкнал на един рожден ден, всички комп манияци се изредиха да я разглеждат! Това е, други въпроси?


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #22

    Съвет за мишка

    Ами.. след подобни думи и без да съм виждал мишока вече съм влюбен в него. Това е мишката която твърдо взимам. Малко не на ясно съм от къде ще я намирам, но виждам, че Вали продават и чрез онлайн заявки. Мерси на всички за съветите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Съвет за мултимедиен плейър+клавиатура+мишка?
    От r4ptor във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 0
    Последно: 15-01-12, 15:47
  2. Мишка ???
    От izwerga във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 16-10-05, 19:13
  3. Bluetooth мишка
    От PPechev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 15-11-03, 20:13
  4. Пад за оптична мишка
    От Aquadark във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 21-05-03, 03:45
  5. HELP!НЕОПРАВЯЕМА МИШКА.
    От zizu във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 27-02-03, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе